WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pobił 75-letnią matkę. Trafił do aresztu za znęcanie się nad kobietą

Dodano: 13.03.2019 13:07
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafił 42-latek, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoją matką. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu przed północą, dyżurny kolskiej policji otrzymał informację o pobitej przez syna kobiecie. Do rodzinnego dramatu doszło w jednej z miejscowości w gminie Kłodawa. Jak ustalili na miejscu mundurowi, 42-latek pobił 75-letnią kobietę drewnianą laską. Kobieta uciekła do sąsiadów, którzy wezwali policję i pogotowie. Obrażenia były na tyle poważne, że 75-latka trafiła do szpitala.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta od co najmniej roku znosiła wyzwiska, szarpanie, ciągnięcie za włosy oraz groźby syna. Dopiero, gdy po raz kolejny uciekła z domu przed oprawcą, sąsiedzi wezwali pomoc, a pokrzywdzona postanowiła złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na jej szkodę – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą, zebrali bogaty materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się 42-latka nad matką. Usłyszał on już zarzuty, a dzisiaj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Policjanci apelują, aby reagować na przemoc w rodzinie. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie bliskich jest przestępstwem ściganym przez prawo. Każdy taki przypadek powinien być zgłoszony na policję, albo do najbliższego ośrodka pomocy społecznej.

fot. KPP Koło

  • Pobił 75-letnią matkę. Trafił do aresztu za znęcanie się nad kobietą

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To nawet nie jest damski bokser to jest ludzki ŚMIEĆ!!!!
Dodano: 13.03.2019 14:52    Przez: ~Też syn
To bydle a nie człowiek Do paki tam go nuczom Szacunku dla Matki
Dodano: 13.03.2019 16:02    Przez: ~on
Co za scierwo to matka go nosila pod sercem to on jej zawdziecza zycie... zero litosci dla tej kur...y .Ja za swoja zycie bym oddal jak bym mogl i bylen z nia do konca do ostatnich dni zycia walczylen tak ciezko jak ona do konca... a takie przyslowiowe scierwo swoja mame rece podnosi... powinno byc z 10 lat dla przykladu.Duzo zdrowka dla tej Pani a dla ciebie kur...o zero szacunku i pogardy!amen
Dodano: 13.03.2019 19:09    Przez: ~Konin Wlkp
Mam w rodzinie starszą osobę. Nie wyobrażam sobie aby nie pomagać tej osobie mimo bardzo ciężkiego charakteru tej osoby nie mając z tego żadnych pieniędzy, tylko pomagając od siebie!! Można? Można!
Dodano: 13.03.2019 20:07    Przez: ~wszystko do nas wraca

KOMENTARZE

To nawet nie jest damski bokser to jest ludzki ŚMIEĆ!!!!
Dodano: 13.03.2019 14:52    Przez: ~Też syn
Ciekawe co na to proboszcz ?? porażka w nauczaniu miłości??? Czy dostanie rozgrzeszenie za swój czyn ???
Dodano: 13.03.2019 15:56    Przez: ~Mundek
Od hojności wiele zależy.
Dodano: 13.03.2019 18:54    Przez: ~pleban
Ale kozak max
Dodano: 13.03.2019 15:05    Przez: ~Hm
Prostak z PiS ,który za mocno wziął sobie do serca słowa kaczyńskiego o kanaliach i zdradzieckich mordach?
Dodano: 14.03.2019 12:19    Przez: ~leban
To bydle a nie człowiek Do paki tam go nuczom Szacunku dla Matki
Dodano: 13.03.2019 16:02    Przez: ~on
Nie żeby co ale jakby tak jakiegoś psa pobił to ludzie bardziej by się bulwersowali
Dodano: 13.03.2019 16:07    Przez: ~Prowokator
lub drzewa wycinali
Dodano: 13.03.2019 17:13    Przez: ~dąb
TAK TO ON
Dodano: 13.03.2019 19:00    Przez: ~ANIELKA
Moze była wkurzająca .Wiadomo jacy są starzy ludzie !!
Dodano: 13.03.2019 19:04    Przez: ~100
Mam w rodzinie starszą osobę. Nie wyobrażam sobie aby nie pomagać tej osobie mimo bardzo ciężkiego charakteru tej osoby nie mając z tego żadnych pieniędzy, tylko pomagając od siebie!! Można? Można!
Dodano: 13.03.2019 20:07    Przez: ~wszystko do nas wraca
Co za scierwo to matka go nosila pod sercem to on jej zawdziecza zycie... zero litosci dla tej kur...y .Ja za swoja zycie bym oddal jak bym mogl i bylen z nia do konca do ostatnich dni zycia walczylen tak ciezko jak ona do konca... a takie przyslowiowe scierwo swoja mame rece podnosi... powinno byc z 10 lat dla przykladu.Duzo zdrowka dla tej Pani a dla ciebie kur...o zero szacunku i pogardy!amen
Dodano: 13.03.2019 19:09    Przez: ~Konin Wlkp
Zwyrodnialec
Dodano: 14.03.2019 11:05    Przez: ~Ona
Teraz jego w więzieniu będą trzepać w anal pod prysznicem ha ha hehe.w
Dodano: 07.04.2019 08:03    Przez: ~ Policja
My go tak zle oceniamy a może on byl chory psychicznie?
Dodano: 14.03.2019 14:47    Przez: ~anatol
chory to ty jestes