WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kompletnie pijany kierował autem. 42-latek został zatrzymany

Dodano: 16.03.2019 11:37
Źródło: LM.pl

Ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca samochodu, który został zatrzymany w gm. Osiek Mały, pow. kolski.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Rosocha. Policjanci zwrócili uwagę na jadącego autem marki Ford Focus i postanowili go sprawdzić. Okazało się, że mężczyzna był pijany i nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

- Gdy policjanci sprawdzili w policyjnej bazie danych kierującego, wyszło na jaw, że 42-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Mężczyźnie za kierowanie bez uprawnień grozi mandat, a za jazdę w stanie nietrzeźwości 42-latek odpowie przed sądem.

  • Kompletnie pijany kierował autem. 42-latek został zatrzymany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pije alkohol, siada za kierownicę i to jeszcze bez uprawnień, stanowiąc śmiertelne niebezpieczeństwo na drodze. Co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu ?
Dodano: 16.03.2019 13:20    Przez: ~K-n
Wypuszczą go po 24h i powróci koleś .... za kółko - tak to działa i nie miejcie ludzie złudzeń, że będzie inaczej.
Dodano: 16.03.2019 14:02    Przez: ~Lucjan
Gościu zamiast mózgu ma n.....e karać do bólu pijaków za kierownicą!!!!!!!
Dodano: 16.03.2019 15:12    Przez: ~Ziom
Naprawde ile to juz razy się mówi bebni w telewizji w necie o tym by nie wsiadac po pijaku A ludzie I tak wsiadaja naprawde w głowie to mają gowno zamiast mózgu
Dodano: 16.03.2019 14:39    Przez: ~Vincent
Tylko współczuć takiego myślenia
Dodano: 16.03.2019 16:39    Przez: ~L57

KOMENTARZE

Pije alkohol, siada za kierownicę i to jeszcze bez uprawnień, stanowiąc śmiertelne niebezpieczeństwo na drodze. Co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu ?
Dodano: 16.03.2019 13:20    Przez: ~K-n
Wypuszczą go po 24h i powróci koleś .... za kółko - tak to działa i nie miejcie ludzie złudzeń, że będzie inaczej.
Dodano: 16.03.2019 14:02    Przez: ~Lucjan
oj tam oj tam
Dodano: 17.03.2019 21:13    Przez: ~Pn
Naprawde ile to juz razy się mówi bebni w telewizji w necie o tym by nie wsiadac po pijaku A ludzie I tak wsiadaja naprawde w głowie to mają gowno zamiast mózgu
Dodano: 16.03.2019 14:39    Przez: ~Vincent
poczytaj co to za choroba zwana alkoholizmem. alkoholik nie myśli racjonalnie niczym narkoman. on musi pić.
Dodano: 16.03.2019 21:04    Przez: ~jojo
Gościu zamiast mózgu ma n.....e karać do bólu pijaków za kierownicą!!!!!!!
Dodano: 16.03.2019 15:12    Przez: ~Ziom
Kto nigdy nie wsiadł za kółko mając 3,2 promila we krwi, niech pierwszy rzuci kamieniem!Czekam.
Dodano: 16.03.2019 15:19    Przez: ~R
Tylko współczuć takiego myślenia
Dodano: 16.03.2019 16:39    Przez: ~L57
ja
Dodano: 16.03.2019 21:04    Przez: ~Pn
coś z tym trzeba zacząć robi powrócę do pomysłu alkomaty-automaty w każdym większym zakładzie na wejściu do zakładu.poprosić wszystkich przedstawicieli na spotkanie np sala policji wydział prewencji ruchu drogowego przedstawić pomysł montażu automatów -alkoholomierzy wskazać gdzie to można kopić za ile ,przedstawić wymogi prawne atesty i certyfikaty dopuszczenia . wiem ze do końca tego nie da się wyeliminować to chociaż należy to znacznie ograniczyć. traktować prawnie jak potencjalnych morderców -za niskie kary.. dla przykładu nich pan prezydent zamontuje pierwszy w UM przy wejściu (żadnych świętych krów) i na policji wiem co mówię kolejny raz zaangażować towarzystwo wychowania w trzeźwości. z tego co sie zorientowałem to koszt dobrego urządzenia to jakieś 5000(dobrego)z drukarka w komplecie mobilną to nie są stracone pieniądze. jeden z drugim może oprzytomnieje albo chociaż pomyśli (w zakładzie mogą mnie sprawdzić, )
Dodano: 16.03.2019 18:01    Przez: ~xxx
Tylko kosmocznievwysoka lara i minimum 10 lat w pacepze powstrzymac suwetena od picia wody za pimcset plusa.
Dodano: 17.03.2019 17:47    Przez: ~Pm
Zabrać samochód .
Dodano: 16.03.2019 20:47    Przez: ~r
No bo prawka nie zabiorą bo nie ma...
Dodano: 16.03.2019 21:55    Przez: ~Tak r
Czuzby kolejny "dobry tatus" z pseudoprogramu pincset byl na zakupach i kupil nie yo, co trzeba?
Dodano: 17.03.2019 06:27    Przez: ~Pn
Wujek
Dodano: 17.03.2019 09:36    Przez: ~Guma i wąskie dzwi..
I znowu BMW