WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kompletnie pijany kierował autem. 42-latek został zatrzymany

Dodano: 16.03.2019 11:37
Źródło: LM.pl

Ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca samochodu, który został zatrzymany w gm. Osiek Mały, pow. kolski.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Rosocha. Policjanci zwrócili uwagę na jadącego autem marki Ford Focus i postanowili go sprawdzić. Okazało się, że mężczyzna był pijany i nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

- Gdy policjanci sprawdzili w policyjnej bazie danych kierującego, wyszło na jaw, że 42-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Mężczyźnie za kierowanie bez uprawnień grozi mandat, a za jazdę w stanie nietrzeźwości 42-latek odpowie przed sądem.

  • Kompletnie pijany kierował autem. 42-latek został zatrzymany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pije alkohol, siada za kierownicę i to jeszcze bez uprawnień, stanowiąc śmiertelne niebezpieczeństwo na drodze. Co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu ?
Dodano: 16.03.2019 13:20    Przez: ~K-n
Wypuszczą go po 24h i powróci koleś .... za kółko - tak to działa i nie miejcie ludzie złudzeń, że będzie inaczej.
Dodano: 16.03.2019 14:02    Przez: ~Lucjan
Gościu zamiast mózgu ma n.....e karać do bólu pijaków za kierownicą!!!!!!!
Dodano: 16.03.2019 15:12    Przez: ~Ziom
Naprawde ile to juz razy się mówi bebni w telewizji w necie o tym by nie wsiadac po pijaku A ludzie I tak wsiadaja naprawde w głowie to mają gowno zamiast mózgu
Dodano: 16.03.2019 14:39    Przez: ~Vincent
Tylko współczuć takiego myślenia
Dodano: 16.03.2019 16:39    Przez: ~L57

KOMENTARZE

Pije alkohol, siada za kierownicę i to jeszcze bez uprawnień, stanowiąc śmiertelne niebezpieczeństwo na drodze. Co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu ?
Dodano: 16.03.2019 13:20    Przez: ~K-n
Wypuszczą go po 24h i powróci koleś .... za kółko - tak to działa i nie miejcie ludzie złudzeń, że będzie inaczej.
Dodano: 16.03.2019 14:02    Przez: ~Lucjan
oj tam oj tam
Dodano: 17.03.2019 21:13    Przez: ~Pn
Naprawde ile to juz razy się mówi bebni w telewizji w necie o tym by nie wsiadac po pijaku A ludzie I tak wsiadaja naprawde w głowie to mają gowno zamiast mózgu
Dodano: 16.03.2019 14:39    Przez: ~Vincent
poczytaj co to za choroba zwana alkoholizmem. alkoholik nie myśli racjonalnie niczym narkoman. on musi pić.
Dodano: 16.03.2019 21:04    Przez: ~jojo
Gościu zamiast mózgu ma n.....e karać do bólu pijaków za kierownicą!!!!!!!
Dodano: 16.03.2019 15:12    Przez: ~Ziom
Kto nigdy nie wsiadł za kółko mając 3,2 promila we krwi, niech pierwszy rzuci kamieniem!Czekam.
Dodano: 16.03.2019 15:19    Przez: ~R
Tylko współczuć takiego myślenia
Dodano: 16.03.2019 16:39    Przez: ~L57
ja
Dodano: 16.03.2019 21:04    Przez: ~Pn
coś z tym trzeba zacząć robi powrócę do pomysłu alkomaty-automaty w każdym większym zakładzie na wejściu do zakładu.poprosić wszystkich przedstawicieli na spotkanie np sala policji wydział prewencji ruchu drogowego przedstawić pomysł montażu automatów -alkoholomierzy wskazać gdzie to można kopić za ile ,przedstawić wymogi prawne atesty i certyfikaty dopuszczenia . wiem ze do końca tego nie da się wyeliminować to chociaż należy to znacznie ograniczyć. traktować prawnie jak potencjalnych morderców -za niskie kary.. dla przykładu nich pan prezydent zamontuje pierwszy w UM przy wejściu (żadnych świętych krów) i na policji wiem co mówię kolejny raz zaangażować towarzystwo wychowania w trzeźwości. z tego co sie zorientowałem to koszt dobrego urządzenia to jakieś 5000(dobrego)z drukarka w komplecie mobilną to nie są stracone pieniądze. jeden z drugim może oprzytomnieje albo chociaż pomyśli (w zakładzie mogą mnie sprawdzić, )
Dodano: 16.03.2019 18:01    Przez: ~xxx
Tylko kosmocznievwysoka lara i minimum 10 lat w pacepze powstrzymac suwetena od picia wody za pimcset plusa.
Dodano: 17.03.2019 17:47    Przez: ~Pm
Zabrać samochód .
Dodano: 16.03.2019 20:47    Przez: ~r
No bo prawka nie zabiorą bo nie ma...
Dodano: 16.03.2019 21:55    Przez: ~Tak r
Czuzby kolejny "dobry tatus" z pseudoprogramu pincset byl na zakupach i kupil nie yo, co trzeba?
Dodano: 17.03.2019 06:27    Przez: ~Pn
Wujek
Dodano: 17.03.2019 09:36    Przez: ~Guma i wąskie dzwi..
I znowu BMW