WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kreator CV realną szansą na znalezienie dobrej pracy

Materiał promocyjny

Dodano: 18.03.2019 09:39

Kiedy szukamy pracy i wysyłamy CV to jest nasza wizytówka, nasze pierwsze wrażenie, które wywrzemy na przyszłym pracodawcy. Im lepsze, przejrzyste i oryginalniejsze CV - tym większa szansa na telefon w sprawie pracy. Nie wszyscy jednak są tak biegli w obsłudze komputera, aby stworzyć od A do Z samemu swoje CV, żeby spełniało te wszystkie wymagania. Dlatego z pomocą przychodzą kreatory CV. Kilka prostych ruchów i gotowe. Ale na jakie kreatory się zdecydować? Czy w ogóle warto? I gdzie ich szukać?

CV to jedna z najważniejszych rzeczy, które przedstawia nas zanim pojawimy się faktycznie na rozmowę o pracę. Rekruter, kiedy je przegląda, musi widzieć wszystkie najważniejsze informacje jak na dłoni - musi być więc ono przejrzyste, nie warto go zaśmiecać nieistotnymi wiadomościami. Im prostsze, ale jednocześnie oryginalne na tle innych, stworzonych na białej kartce, tym lepiej. Większa szansa, że to właśnie nas zapamiętają i chętniej do nas zadzwonią. W końcu na tym nam zależy - żeby dzwonili, umówili się z nami, a następnie nas wybrali. Im lepsze pierwsze wrażenie zrobimy swoim CV, tym lepiej.

Nie wszyscy są biegli w obsłudze komputera i potrafią takie rzeczy robić samemu. Tu dodać, tam odjąć, tu wypunktować - niekiedy takie działania stają się już trochę bardziej skomplikowane albo po prostu, zwyczajnie, brakuje nam pomysłu jak zrobić idealne CV. I w takich wypadkach mamy w pogotowiu Internet - on bardzo chętnie zaprojektuje nasze CV, przeważnie dzięki gotowym szablonom, które wystarczy jedynie uzupełnić swoimi danymi, doświadczeniem i umiejętnościami. Potem wystarczy pobrać i gotowe!

Jednym z zaufanych kreatorów CV może być https://adconnect.pl/kreator-cv, gdzie można bez problemu, w bardzo prosty i intuicyjny sposób stworzyć swoje CV, które będzie nie tylko przejrzyste, proste, ale również oryginalne. Wystarczy w odpowiednich polach podać swoje dane, wykształcenie, umiejętności i kilka innych informacji, które są dla nas istotne, lub które mogą być istotne dla naszego przyszłego pracodawcy. Szablon automatycznie dodaje odpowiednią klauzulę, potem wystarczy wgrać zdjęcie i pobrać swoje CV na dysk. I już jest gotowe do rozsyłania! To proste, prawda? Właśnie dlatego każdy, nawet ten, kto nie ma zbyt biegłej obsługi komputera, poradzi sobie z jego stworzeniem. Ta strona ma jeszcze jeden wielki plus - po pierwsze podpowiada pobranie CV w formacie PDF, który obsłuży każdy komputer. Przecież nie wszystkie mają ten sam program do obsługi tekstów, więc nie wszystkie CV każdemu się otworzą. A po drugie - jednym kliknięciem można od razu zacząć rozsyłać swój dokument do najróżniejszych firm. Po podaniu maila, nasze wygenerowane CV zostanie tam wysłane.

Ponieważ CV jest bardzo ważne - warto stworzyć je z należytą uwagą. Dzięki temu mamy większe szanse na szybsze znalezienie pracy, a właśnie o to w tym chodzi. Dobrze jest mieć dobrą stronę, zaufaną, gdzie stworzenie takiego projektu zajmuje kilkanaście minut i bez w pełni bezpieczne, a w zamian za to dostajemy jeszcze wysokiej jakości CV, bardzo ciekawe dla potencjalnego pracodawcy. Warto spróbować i stworzyć swoje pierwsze CV w kreatorze.

  • Kreator CV realną szansą na znalezienie dobrej pracy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:praca,   kariera,   cv

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dawniej nazywało się to życiorysem a nie ściąganiem danych o społeczeństwie i udostępnianiem gdzie się da .
Dodano: 18.03.2019 14:41    Przez: ~L57
CV nie ma znaczenia - liczy się to co potrafisz a szybko to sprawdzę na rozmowie.
Dodano: 18.03.2019 19:08    Przez: ~Pracodawca
Czytam CV jakie wpływają do firmy w której pracuję i stwierdzam, że około 40% z nich nie ma poprawnie zachowanej chronologii. Więc wszelkiej maści kreatory tylko uwstecznią je wypełniających. Ponad to trzeba wiedzieć, że w CV liczy się dorobek zawodowy a nie finezja formularza. Na piękne frazesy żaden pracodawca się nie nabierze. Pozdrawiam.
Dodano: 18.03.2019 19:21    Przez: ~Czytelnik
Czy kreator pozwoli mi na znalezienie pracy w spółce skarbu państwa,czy tylko przynależność do jedynej i słusznej partii gwarantuje mi taką możliwość?
Dodano: 18.03.2019 22:13    Przez: ~dociekliwy
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO