WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Miasto ogłosiło konkurs na nowego dyrektora biblioteki

Dodano: 30.03.2019 10:19
Źródło: LM.pl

Nowy dyrektor konińskiej biblioteki poszukiwany! Miasto ogłosiło konkurs na to stanowisko.

Dotychczasowy dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, którym jest Henryk Janasek, żegna się ze stanowiskiem. Wczoraj na stronie Urzędu Miejskiego pojawiła się informacja o ogłoszeniu konkursu na nowego szefa biblioteki. Kandydat musi wykazać się stażem pracy minimum 5 lat i znajomością przepisów dotyczących funkcjonowania instytucji kultury, w szczególności bibliotek, w tym zasad gospodarki finansowej w instytucjach kultury, finansó publicznych, zamówień publicznych i regulacji dotyczących przepisów prawa pracy. Brane pod uwagę będzie też doświadczenie w pracy związanej z działalnością kulturalną, umiejętność kierowania zespołem i znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem środków pozabudżetowych.

Chętni do kierowania konińską biblioteką mogą składać swoje oferty do końca kwietnia w magistracie. Dyrektor zatrudniony zostanie na czas określony, od 3 do 7 lat. A ostateczną decyzję w sprawie powołania podejmie prezydent Konina.

fot. konin.pl

  • Konin. Miasto ogłosiło konkurs na nowego dyrektora biblioteki

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy już wiadomo kto będzie?
Dodano: 30.03.2019 11:00    Przez: ~Jaaa
Oczywiście
Dodano: 30.03.2019 11:18    Przez: ~Tw aktor
Kandydat na dyra musi być koniecznie sympatykiem PO ?
Dodano: 30.03.2019 11:45    Przez: ~Pytam
Heniu ile ma lat ?Zdaje się, że jest starszy od węgla więc czas najwyższy....A poza tym o ile mnie pamięć nie myli był ściśle związany z SLD...Prawda ????
Dodano: 30.03.2019 13:30    Przez: ~......
po co konkurs jak juz wiadomo kto bedzie
Dodano: 30.03.2019 19:25    Przez: ~kl

KOMENTARZE

Czy już wiadomo kto będzie?
Dodano: 30.03.2019 11:00    Przez: ~Jaaa
Oczywiście
Dodano: 30.03.2019 11:18    Przez: ~Tw aktor
Tak mi się wydaje... że wybór będzie między Panią radną z Nowoczesniej/PO a Panem z brodą :-) ...tak mi się wydaje
Dodano: 31.03.2019 12:58    Przez: ~Pani X
Swoimi obsadzają wszystkie stanowiska, PO to wygrali wybory.
Dodano: 31.03.2019 13:31    Przez: ~Jacek
Jeszcze nie wiadomo kto zostanie nowym szefem tej placówki. Wiadomo, że warto Tam zaglądać. Nie tylko po ciekawe książki ale by poznać historię regionu. W środę 3 kwietnia AKADEMIA DEMOKRACJI zaprasza na spotkanie z ks. TADEUSZEM JELINKIEM. Tematem spotkania będzie WIELOKULTUROWY KONIN - PARAFIA PROTESTANCKA w ŻYCHLINIE.
Dodano: 31.03.2019 17:29    Przez: ~AKADEMIA DEMOKRACJI
Wiadomość od sołtysa gminy: dyrektorem biblioteki zostanie jeden z kandydatów na prezydenta który chciał zmieniać Koniowo.
Dodano: 31.03.2019 22:37    Przez: ~Sołtys Koniowa
Szkoda dyrektora Janaska, bo zapraszał do Konina tylko pseudo-autorytety lewicowe, aby lewica konińska mogła sobie doładowywać akumulatory ?
Dodano: 30.03.2019 11:43    Przez: ~Wojtek
Ty już go nie otrzymasz, dlatego że już go masz od dawna, taki jest elektorat "totalnej opozycji" ?
Dodano: 30.03.2019 16:34    Przez: ~Widz TVP
Wojtek, to nie dyrektor decyduje, kto będzie gościem biblioteki i czytelników. Autorzy projektów to robią, którzy zresztą nie są pracownikami biblioteki.
Dodano: 04.04.2019 11:24    Przez: ~bibliotekarka
Kandydat na dyra musi być koniecznie sympatykiem PO ?
Dodano: 30.03.2019 11:45    Przez: ~Pytam
Obowiązkowo...Hahahahahahaha
Dodano: 30.03.2019 13:31    Przez: ~..........
To nie kwestia kompetencji i doświadczenia,nawet konkursu,tylko zaufania ....zaufania...tej jednej -czytaj-jedynej strony...
Dodano: 30.03.2019 12:50    Przez: ~z Konina
Czyli PO, jeśli popierasz PO to jesteś swój ?
Dodano: 30.03.2019 16:36    Przez: ~Tak ?
Podziękowania dla dyrektora Janaska = spokojnej emerytury! Dzięki
Dodano: 30.03.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Ale z Ciebie żartowniś, POdziękowania za co ?
Dodano: 30.03.2019 16:37    Przez: ~Bibliotekarz
Heniu ile ma lat ?Zdaje się, że jest starszy od węgla więc czas najwyższy....A poza tym o ile mnie pamięć nie myli był ściśle związany z SLD...Prawda ????
Dodano: 30.03.2019 13:30    Przez: ~......
A z PZPR nie ?
Dodano: 30.03.2019 17:58    Przez: ~Czy tez ?
Jakie znaczenie ma wiek, związek z opcją polityczną? Liczą się chęci, zaangażowanie, inicjatywa, pomysły. A tych dyrektorowi biblioteki nie brakuje.
Dodano: 05.04.2019 08:55    Przez: ~pracownik
Zdelegalizować pis
Dodano: 30.03.2019 16:48    Przez: ~Tomasz
Bardzo szkoda.Panie Dyrektorze, nigdy nie odmówił Pan pomocy polonistom. Bardzo szkoda.
Dodano: 30.03.2019 17:55    Przez: ~Nauczycielka
po co konkurs jak juz wiadomo kto bedzie
Dodano: 30.03.2019 19:25    Przez: ~kl
drzewiecki nie !!!
Dodano: 30.03.2019 20:05    Przez: ~Monika
1 z 3
123>>