WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Miasto ogłosiło konkurs na nowego dyrektora biblioteki

Dodano: 30.03.2019 10:19
Źródło: LM.pl

Nowy dyrektor konińskiej biblioteki poszukiwany! Miasto ogłosiło konkurs na to stanowisko.

Dotychczasowy dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, którym jest Henryk Janasek, żegna się ze stanowiskiem. Wczoraj na stronie Urzędu Miejskiego pojawiła się informacja o ogłoszeniu konkursu na nowego szefa biblioteki. Kandydat musi wykazać się stażem pracy minimum 5 lat i znajomością przepisów dotyczących funkcjonowania instytucji kultury, w szczególności bibliotek, w tym zasad gospodarki finansowej w instytucjach kultury, finansó publicznych, zamówień publicznych i regulacji dotyczących przepisów prawa pracy. Brane pod uwagę będzie też doświadczenie w pracy związanej z działalnością kulturalną, umiejętność kierowania zespołem i znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem środków pozabudżetowych.

Chętni do kierowania konińską biblioteką mogą składać swoje oferty do końca kwietnia w magistracie. Dyrektor zatrudniony zostanie na czas określony, od 3 do 7 lat. A ostateczną decyzję w sprawie powołania podejmie prezydent Konina.

fot. konin.pl

  • Konin. Miasto ogłosiło konkurs na nowego dyrektora biblioteki

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czy już wiadomo kto będzie?
Dodano: 30.03.2019 11:00    Przez: ~Jaaa
Oczywiście
Dodano: 30.03.2019 11:18    Przez: ~Tw aktor
Kandydat na dyra musi być koniecznie sympatykiem PO ?
Dodano: 30.03.2019 11:45    Przez: ~Pytam
Heniu ile ma lat ?Zdaje się, że jest starszy od węgla więc czas najwyższy....A poza tym o ile mnie pamięć nie myli był ściśle związany z SLD...Prawda ????
Dodano: 30.03.2019 13:30    Przez: ~......
po co konkurs jak juz wiadomo kto bedzie
Dodano: 30.03.2019 19:25    Przez: ~kl

KOMENTARZE

Jakie wynagrodzenie?
Dodano: 30.03.2019 20:09    Przez: ~912
Podpatrz sobie na zeznanie podatkowe pana dyrektora Janaska w 2016 roku. Jako dyrektor biblioteki otrzymal/zarobil 118 182,65 zl, co stanowi miesiecznie ok. 9850 zl miesiecznie . Calkiem niezla miesieczna dyrektorska pensja. Warto startowac. Kazdy przeciez ma szanse na to posade, trzeba byc jednakze najlepszym ze wszyskich kandydatow. Niech wygra faktycznie najlepszy
Dodano: 30.03.2019 23:47    Przez: ~dawny nauczyciel
Najlepszy czyli POpierający obecną władzę w Koninie ?
Dodano: 31.03.2019 13:34    Przez: ~Tak ?
Ja też spełniam wymagania i chcę być...
Dodano: 30.03.2019 21:00    Przez: ~Chcę być...
Myślę ze bedzie Kruczkowski...
Dodano: 31.03.2019 10:32    Przez: ~Herod
Ten z brodą, od zabytków po-żydowskich ?
Dodano: 31.03.2019 18:50    Przez: ~Synagoga
Tylko nie ktoś z pisiorów. Bo same modlitewniki będą.
Dodano: 31.03.2019 12:17    Przez: ~Ha !
A może ktoś z konińskiego KOD-u ?
Dodano: 31.03.2019 13:36    Przez: ~Czy tak ?
Odważna decyzja kadrowa !!! Miętkiewska może być spokojna, bo ma jeszcze do emerytury 15 lat...
Dodano: 31.03.2019 15:47    Przez: ~Obserwator
Z tego co słyszałam to gołębie gruchają, że potrzebować będzie zastępcy. Innymi słowy partie zgłosiły zapotrzebowanie na dwa etaty.
Dodano: 31.03.2019 18:10    Przez: ~Ola
Ja tam na jej miejscu taka spokojna bym nie była .Za bardzo Józefowa była.
Dodano: 31.03.2019 21:29    Przez: ~Wiatr odnowy
Mam prośbę, by wszyscy, którzy ''wymądrzają się'' na temat biblioteki i konkursu ujawnili jaką kiedykolwiek wypożyczyli książkę w tej szacownej placówce.
Dodano: 31.03.2019 16:51    Przez: ~am
MBP w Koninie kierowana przez ludzi lewicy to POrażka.
Dodano: 31.03.2019 18:52    Przez: ~Daniel
Ale jaki konkurs? Nie można nazywać w ten sposób politycznego obsadzania stołków, to nieuczciwe wobec okłamywanych wyborców
Dodano: 31.03.2019 19:14    Przez: ~Prorok
KSIĄŻKI NA ,,SERWERACH '': PROGRAMISTA DYREKTOR ?, BEZ KONKURSU .
Dodano: 31.03.2019 19:36    Przez: ~L
nic sie nie zmienilo. wygrywaja ci ktorzy maja wygrac. tego oczekiwalismy ?
Dodano: 31.03.2019 20:06    Przez: ~pytanie
2 z 3
<<123>>