WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rokosz. Zderzyły się dwa samochody. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 8.04.2019 16:09
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj z miejscowości Rokosz, gm. Słupca.

Na drodze krajowej nr 92 zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pojawili się strażacy ze Słupcy oraz OSP Kamień i Wilczna. Jak informuje Marcin Nachowiak, rzecznik KP PSP w Słupcy, okazało się, że osoby podróżujące autami nie odniosły poważnych obrażeń.

Działania strażaków trwały blisko godzinę.

fot. KM PSP Słupca

  • Rokosz. Zderzyły się dwa samochody. Nikomu nic się nie stało
  • Rokosz. Zderzyły się dwa samochody. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dla nauczycieli to norma czy sie stoi czy die leży to 3300 netto sie należy
Dodano: 8.04.2019 16:53    Przez: ~Po
Za 18-cie godz. pracy tygodniowo ?
Dodano: 8.04.2019 18:08    Przez: ~Ale pracusie ?
Pewnie nauczyciele ze zmieny popołudniowej do domu jechali ciężko nadrobieni bo hehe
Dodano: 8.04.2019 16:34    Przez: ~Pn
O 15 z popoludniowej zmiany ?ci to maja życie jak w Madrycie
Dodano: 8.04.2019 16:35    Przez: ~Opi
Nauczyciele pędzili PO POdwyżkę tysiączłotową ? Tak im śpieszno ?
Dodano: 8.04.2019 18:07    Przez: ~Tacy biedni

KOMENTARZE

Pewnie nauczyciele ze zmieny popołudniowej do domu jechali ciężko nadrobieni bo hehe
Dodano: 08.04.2019 16:34    Przez: ~Pn
O 15 z popoludniowej zmiany ?ci to maja życie jak w Madrycie
Dodano: 08.04.2019 16:35    Przez: ~Opi
Dla nauczycieli to norma czy sie stoi czy die leży to 3300 netto sie należy
Dodano: 08.04.2019 16:53    Przez: ~Po
Za 18-cie godz. pracy tygodniowo ?
Dodano: 08.04.2019 18:08    Przez: ~Ale pracusie ?
Jechali kupić krowy bo konus pieniądze obiecał za posiadanie .Czekam aż będą dofinansowywać kuwety dla kotów.
Dodano: 08.04.2019 19:34    Przez: ~Wojtek
Na pewno to byli nauczyciele wykonczeni tytanicznym wysiłkiem po 5 godzinach lekcyjnych i podaniu dziecia 20 zadań domowych z myślą co ich czeka w domu te stosy kartkowek do sprawdzenia przygotowanie się do jutrzejszych zajęć itd rozkojarzyli się i trach wypadek gotowy
Dodano: 08.04.2019 21:42    Przez: ~Lipi
Dać im po strajku najniższą krajową i wygnac do roboty. W tym kraju nie ważne jakie masz wykształcenie liczą się plecy i znajomości. A sami pseudo nauczyciele jak dostaną najniższą krajową to może wezmą się do roboty same przywileje dla nich a co inni nie pracują piątek Świątek sobota i niedziela za grosze, czy oni uważają się za lepszych bo ma szkole ma wielkie g.... O a nie szkole umie tylko to czego sam uczy i to nie zawsze bo to jest ten sam materiał walkowany przez lata idzie się swej roli nauczyć tak jak aktorzy bo są z nich dobrzy aktorzy i statysci. Chciałbym zobaczyć czasy kiedy nauczyciele sami są oceniani i piszą wciąż egzaminy i sprawdziany sprawdzające ich poziom zacofania oraz to jak przeżyją kilka miesięcy za najniższą krajową za którą żyć musi prawie 70 procent ludzi bo tyle płaci się prawie w każdej pracy u prywaciarza a on sam nie wie co z kasą zrobić bo tzw przywiązanie do pracodawcy płaci pod stołem i tego już nikt nie zlikwiduje a emerytury nie będzie miał kto zap.
Dodano: 09.04.2019 15:46    Przez: ~Nnn
Nauczyciele pędzili PO POdwyżkę tysiączłotową ? Tak im śpieszno ?
Dodano: 08.04.2019 18:07    Przez: ~Tacy biedni
Mój nauczyciel odpowiedział na moje pytanie ; czemu Pan strajkuje a on , że inni mają basen a on jeszcze nie ma ?
Dodano: 08.04.2019 19:28    Przez: ~uczeń
Ty akurat to basen widzisz tylko w szpitalu jak cie leczą po przećpaniu .
Dodano: 08.04.2019 21:45    Przez: ~Brawo nauczyciele
Brawo nauczyciele. Teraz dyrektorzy szkół niech zamienią boiska na pastwiska i dostaną na każdą krowę 500 złotych tak obiecał konus z Żoliborza. Po co przy szkołach boiska. WF na korytarzach tak jak było w latach 60. Brawo dobra zmiano jak wam nie wstyd. Co do członków z solidarności oświatowej - składajcie deklaracje wypisując sie z zdradzieckiego ZZ. To było wbicie noża w plecy z pełnym uśmiechem. Gdzie u tego faceta etyka uczciwego pedagoga, człowieka związkowca.
Dodano: 08.04.2019 22:01    Przez: ~Emeryt
A Ty ile masz wzrostu? Daj fotę żeś słusznego, bo jak mniej niż 180cm to na tym forum nie ma dla Ciebie miejsca...
Dodano: 09.04.2019 08:03    Przez: ~Karyna z Łynżyna
Ja mam tysiąc zł emerytury, a nauczyciel domaga się bezczelnie tysiąca złotych podwyżki, co to za ludzie są ?
Dodano: 09.04.2019 12:13    Przez: ~Też emeryt
Po solidarności została tylko nazwa.
Dodano: 09.04.2019 08:23    Przez: ~Miś
Ty zawsze należałeś do PZPR a teraz do SLD ?
Dodano: 09.04.2019 12:15    Przez: ~Tak ?