WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu

Dodano: 15.04.2019 10:56

We wtorek, 16 kwietnia 2019 roku , Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzej Duda złoży wizytę w Kole, gdzie o godz. 17.00 spotka się z mieszkańcami powiatu kolskiego. Planowane jest wystąpienie prezydenta. 

- W najbliższy wtorek, 16 kwietnia br. w Kole, gościć będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzeja Dudę potwierdził Robert Kropidłowski, starosta kolski.

Otwarte spotkanie z prezydentem odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole, przy ulicy Sienkiewicza 21/23. Wejście na plac od strony ul. Prusa. Początek spotkania o godzinie 17.00. Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15.30.

- Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne stosowanie się do poleceń prezydenckiej ochrony. Serdecznie zapraszamy – skierował się do społeczności lokalnej Robert Kropidłowski, starosta kolski i Leszek Galemba, poseł PiS.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kole 

  • Koło. Prezydent Andrzej Duda  spotka się z mieszkańcami powiatu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat kolskie,   Andrzej Duda w Kole,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie pasuje mi ten facet. Co to za prezydent jak własnego zdania nie ma tylko rządzi nim zwykły poseł.
Dodano: 15.04.2019 12:33    Przez: ~Miś
Wybory idą więc jeździ. Do tej pory siedział sobie w cieplutkim gabineciku i miał wszystko gdzieś. Najwyraźniej stwierdził, że pora się pokazać na prowincji
Dodano: 15.04.2019 12:27    Przez: ~Zorientowany
strata czasu - będzie opowiadał dyrdymały, jest niewiarygodny i kłamie! Ze tez Jarek go puścił samego?
Dodano: 15.04.2019 14:24    Przez: ~Adryjan
I ta jego słaba gra aktorska.
Dodano: 15.04.2019 14:33    Przez: ~Fan
Wyciągniemy!
Dodano: 15.04.2019 14:31    Przez: ~😁

KOMENTARZE

Brawo Panie Prezydencie👏Brawo Prawo i Sprawiedliwosc👏
Dodano: 15.04.2019 11:33    Przez: ~Nawr9
Jak dobrze że nie ma już pośmiewiska świata Bronisława BULA . To był błąd w demokracji i oby ostatni.
Dodano: 15.04.2019 14:39    Przez: ~elo
Ościsłowo !!!!!!
Dodano: 15.04.2019 15:16    Przez: ~Yyy
elo. ''Marsz, marsz Dąbrowski,Z ziemi polskiej do Wolski'' autor J.Kaczyński pod koniec Maja się zdziwi.
Dodano: 15.04.2019 18:38    Przez: ~PiS to dno
avatar Kwachu chory na filipińską chorbę czy analfabeta bul fachowiec od macania kur to byli dopiero prezydenci.hihii O zbrodniarzu Jaruzelu czy o kapusiu Bolku nawet nie wspomnę.Jacy ci ludzie co na nich glosowali musieli być zmanipulowani.
Dodano: 15.04.2019 20:14    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzyk w porównaniu do twojego starego żula tamci to ideały .
Dodano: 15.04.2019 20:56    Przez: ~Wojtek
Wydaje się, że niejaki Kobrzycki zalicza kolejny odlot poznawczy. Takiego ofermy, niedojdy, i trąby jakim jest Adrian nie było w Polsce nigdy. Poza tym ta miernota złamała wielokrotnie konstytucję co jest równoznaczne ze zbrodnią i za co tenże typek już niedługo odpowie.
Dodano: 15.04.2019 21:25    Przez: ~jaś
Prezydent Prawdziwych Polaków i Patriotów odwiedza nas w naszych miejscach zamieszkania i dzieli się z nami Dobrym Słowem Dobrej Zmiany i to mi się podoba.
Dodano: 15.04.2019 11:54    Przez: ~Symp. PiS
Brawo Panie Prezydencie.Brawo.Najlepszy Prezent zaraz po Lechu Kaczyńskim.Wspaniały jego uczeń.Jeszcze raz Brawo. I tak trzymaj..
Dodano: 15.04.2019 15:48    Przez: ~Jolanda.
Zdrajca i sprzedawczyk.
Dodano: 15.04.2019 21:18    Przez: ~tyle
Andrzej Duda -produkt agencji marketingowej i nic więcej
Dodano: 16.04.2019 08:29    Przez: ~Marketingowiec
Tak polskiego i patriotycznego Prezydenta jak Prezydent Andrzej Duda od czasu zakończenia wojny Polska nigdy nie miała.
Dodano: 15.04.2019 11:57    Przez: ~Symp. PiS
W pełni popieram Twoje zdanie, ale nie jestem sympatykiem PiS.
Dodano: 15.04.2019 14:07    Przez: ~Ala
PiS dał Polsce Prezydenta Kaczyńskiego i Premiera skazanego prawomocnym wyrokiem Sądu niejakiego Mateusza Morawieckiego.Jeden nie żyje drugi ma wyrok .Aha jeszcze jest smoleński Antek też z PiS i ''misio" .Tylko ''misio " siedzi akurat w p***rlu.Ot standardy w PiS.
Dodano: 15.04.2019 18:49    Przez: ~broszka Becia
Wybory idą więc jeździ. Do tej pory siedział sobie w cieplutkim gabineciku i miał wszystko gdzieś. Najwyraźniej stwierdził, że pora się pokazać na prowincji
Dodano: 15.04.2019 12:27    Przez: ~Zorientowany
Kłamiesz, w gabineciku siedzi, a gdzie dzisiaj jest Pan Prezydent ?
Dodano: 15.04.2019 16:22    Przez: ~Jesteś w błędzie
Nie pasuje mi ten facet. Co to za prezydent jak własnego zdania nie ma tylko rządzi nim zwykły poseł.
Dodano: 15.04.2019 12:33    Przez: ~Miś
A mnie ty Misiu nie pasujesz, jesteś gruby, zużyty i bez własnego zdania.
Dodano: 15.04.2019 14:08    Przez: ~AA
NIE RZĄDZI NIM. ZWYKŁY POSEŁ ALE ONI OBY DWAJ SĄ NIEZWYKLI..ZWYKLY TO BYŁ TUSK,KOMOR I CAŁA OPZYCJA OBECNA.
Dodano: 15.04.2019 15:52    Przez: ~Jolanda
Posłujach przemówienia Dudy z 01.09.2018. To z nocy w Tczewie. Jak wpiszesz tylko przemowienie z 01.09.2018 w google to wyskoczą Ci tylko hasła: skandal w Westerplatte, Gwizdy w Gdyni. Nasz internet i niemiecka prasa jak mogła przykrywat to przemówienie. Byc może jest to polityka wobec Niemiec na 3 dekady. 3 klasy ponad Komorowskiego. Jakość tego przemowienia jest taka, że od rana trzeba bylo wymyślić na poczekaniu skandal z Westerplatte gdzie normalnie od uroczystości wojskowych odsuneli harcerzy a nagłośniła to rzeczniczka prez. Gdanska a dziś prezydentowa. Popoludniu media przyznały, że skandalu nie było, ale przemówienie z Tczewa przykryli skutecznie. Znaczy sie dobry to Prezydent jak media niemieckie muszą przyrywać to co mówi.
Dodano: 15.04.2019 17:57    Przez: ~Lo
To czas wyciągnąć transparenty kONsTYtucJA !!!
Dodano: 15.04.2019 13:43    Przez: ~Ola
Wyciągniemy!
Dodano: 15.04.2019 14:31    Przez: ~😁
Opozycja śpi w koszulkach KONSTYTUCJA, tak gorliwie ją przestrzegają ?
Dodano: 15.04.2019 16:24    Przez: ~Strajk nauczycieli
I śmierdzące noszą na okrągło lenie te koszulki lewackie
Dodano: 15.04.2019 17:15    Przez: ~PO to dno
A prezydent Korytkowski to nawet taki napis powiesił w swoim biurze nad głową.
Dodano: 15.04.2019 20:12    Przez: ~Przystoi to tak ?
A może transparenty desTYlacja?
Dodano: 16.04.2019 09:23    Przez: ~Ola
Zapraszamy do Konina Panie Prezydencie Andrzeju Duda chętnie Pana przywitam w tym pięknym zapomnianym mieście .
Dodano: 15.04.2019 13:44    Przez: ~xxx
🖕ja już witam środkowym palcem
Dodano: 15.04.2019 14:32    Przez: ~Konin
Boś nie Polak, wielu nosi polskie nazwiska a Polakami nie są, Polskę i Polaków opluwają.
Dodano: 15.04.2019 16:26    Przez: ~To są Judasze
Do Kanina to nie przejedzie bo bem mu sią zapytał o Ościsłowo
Dodano: 15.04.2019 20:14    Przez: ~Pn
Może na narty się wybrał !!!!!!!
Dodano: 15.04.2019 14:11    Przez: ~Sympatyk !!
strata czasu - będzie opowiadał dyrdymały, jest niewiarygodny i kłamie! Ze tez Jarek go puścił samego?
Dodano: 15.04.2019 14:24    Przez: ~Adryjan
I ta jego słaba gra aktorska.
Dodano: 15.04.2019 14:33    Przez: ~Fan
Jak mu kazał to pojechał sam.
Dodano: 15.04.2019 15:30    Przez: ~Miś
Wszscy lewacy plujący na Prezydenta pamiętacie waszego bulla od żyrandola ,który chodził z podpowiadaczką bo sklecić zdania nie umiał,angielskiego nie znał a jaką żonę miał hahahaha,i kredyty kazał wam brać.Jesteście żałośni
Dodano: 15.04.2019 17:34    Przez: ~Brawo PiS
jak by nikt nie poszedł na to spotkanie to by był najlepsz manifest
Dodano: 16.04.2019 14:17    Przez: ~brzydki
Jak PiSior napisze "brawo panie prezydencie" to LM nie usuwa. Jak ktoś napisz krytycznie o tym niby prezydencie post jest natychmiast usuwany!!!
Dodano: 15.04.2019 14:37    Przez: ~Wstyd LM!
No ciebie nie usunęli, a plujesz na Prezydenta Rzeczpospolitej ?
Dodano: 15.04.2019 16:28    Przez: ~Taki z ciebie Polak ?
1 z 3
123>>