WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu

Dodano: 15.04.2019 10:56

We wtorek, 16 kwietnia 2019 roku , Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzej Duda złoży wizytę w Kole, gdzie o godz. 17.00 spotka się z mieszkańcami powiatu kolskiego. Planowane jest wystąpienie prezydenta. 

- W najbliższy wtorek, 16 kwietnia br. w Kole, gościć będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzeja Dudę potwierdził Robert Kropidłowski, starosta kolski.

Otwarte spotkanie z prezydentem odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole, przy ulicy Sienkiewicza 21/23. Wejście na plac od strony ul. Prusa. Początek spotkania o godzinie 17.00. Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15.30.

- Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne stosowanie się do poleceń prezydenckiej ochrony. Serdecznie zapraszamy – skierował się do społeczności lokalnej Robert Kropidłowski, starosta kolski i Leszek Galemba, poseł PiS.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kole 

  • Koło. Prezydent Andrzej Duda  spotka się z mieszkańcami powiatu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat kolskie,   Andrzej Duda w Kole,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie pasuje mi ten facet. Co to za prezydent jak własnego zdania nie ma tylko rządzi nim zwykły poseł.
Dodano: 15.04.2019 12:33    Przez: ~Miś
Wybory idą więc jeździ. Do tej pory siedział sobie w cieplutkim gabineciku i miał wszystko gdzieś. Najwyraźniej stwierdził, że pora się pokazać na prowincji
Dodano: 15.04.2019 12:27    Przez: ~Zorientowany
strata czasu - będzie opowiadał dyrdymały, jest niewiarygodny i kłamie! Ze tez Jarek go puścił samego?
Dodano: 15.04.2019 14:24    Przez: ~Adryjan
I ta jego słaba gra aktorska.
Dodano: 15.04.2019 14:33    Przez: ~Fan
Wyciągniemy!
Dodano: 15.04.2019 14:31    Przez: ~😁

KOMENTARZE

Brawo Panie Prezydencie👏Brawo Prawo i Sprawiedliwosc👏
Dodano: 15.04.2019 11:33    Przez: ~Nawr9
Jak dobrze że nie ma już pośmiewiska świata Bronisława BULA . To był błąd w demokracji i oby ostatni.
Dodano: 15.04.2019 14:39    Przez: ~elo
Ościsłowo !!!!!!
Dodano: 15.04.2019 15:16    Przez: ~Yyy
elo. ''Marsz, marsz Dąbrowski,Z ziemi polskiej do Wolski'' autor J.Kaczyński pod koniec Maja się zdziwi.
Dodano: 15.04.2019 18:38    Przez: ~PiS to dno
avatar Kwachu chory na filipińską chorbę czy analfabeta bul fachowiec od macania kur to byli dopiero prezydenci.hihii O zbrodniarzu Jaruzelu czy o kapusiu Bolku nawet nie wspomnę.Jacy ci ludzie co na nich glosowali musieli być zmanipulowani.
Dodano: 15.04.2019 20:14    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzyk w porównaniu do twojego starego żula tamci to ideały .
Dodano: 15.04.2019 20:56    Przez: ~Wojtek
Wydaje się, że niejaki Kobrzycki zalicza kolejny odlot poznawczy. Takiego ofermy, niedojdy, i trąby jakim jest Adrian nie było w Polsce nigdy. Poza tym ta miernota złamała wielokrotnie konstytucję co jest równoznaczne ze zbrodnią i za co tenże typek już niedługo odpowie.
Dodano: 15.04.2019 21:25    Przez: ~jaś
Prezydent Prawdziwych Polaków i Patriotów odwiedza nas w naszych miejscach zamieszkania i dzieli się z nami Dobrym Słowem Dobrej Zmiany i to mi się podoba.
Dodano: 15.04.2019 11:54    Przez: ~Symp. PiS
Brawo Panie Prezydencie.Brawo.Najlepszy Prezent zaraz po Lechu Kaczyńskim.Wspaniały jego uczeń.Jeszcze raz Brawo. I tak trzymaj..
Dodano: 15.04.2019 15:48    Przez: ~Jolanda.
Zdrajca i sprzedawczyk.
Dodano: 15.04.2019 21:18    Przez: ~tyle
Andrzej Duda -produkt agencji marketingowej i nic więcej
Dodano: 16.04.2019 08:29    Przez: ~Marketingowiec
Tak polskiego i patriotycznego Prezydenta jak Prezydent Andrzej Duda od czasu zakończenia wojny Polska nigdy nie miała.
Dodano: 15.04.2019 11:57    Przez: ~Symp. PiS
W pełni popieram Twoje zdanie, ale nie jestem sympatykiem PiS.
Dodano: 15.04.2019 14:07    Przez: ~Ala
PiS dał Polsce Prezydenta Kaczyńskiego i Premiera skazanego prawomocnym wyrokiem Sądu niejakiego Mateusza Morawieckiego.Jeden nie żyje drugi ma wyrok .Aha jeszcze jest smoleński Antek też z PiS i ''misio" .Tylko ''misio " siedzi akurat w p***rlu.Ot standardy w PiS.
Dodano: 15.04.2019 18:49    Przez: ~broszka Becia
Wybory idą więc jeździ. Do tej pory siedział sobie w cieplutkim gabineciku i miał wszystko gdzieś. Najwyraźniej stwierdził, że pora się pokazać na prowincji
Dodano: 15.04.2019 12:27    Przez: ~Zorientowany
Kłamiesz, w gabineciku siedzi, a gdzie dzisiaj jest Pan Prezydent ?
Dodano: 15.04.2019 16:22    Przez: ~Jesteś w błędzie
Nie pasuje mi ten facet. Co to za prezydent jak własnego zdania nie ma tylko rządzi nim zwykły poseł.
Dodano: 15.04.2019 12:33    Przez: ~Miś
A mnie ty Misiu nie pasujesz, jesteś gruby, zużyty i bez własnego zdania.
Dodano: 15.04.2019 14:08    Przez: ~AA
NIE RZĄDZI NIM. ZWYKŁY POSEŁ ALE ONI OBY DWAJ SĄ NIEZWYKLI..ZWYKLY TO BYŁ TUSK,KOMOR I CAŁA OPZYCJA OBECNA.
Dodano: 15.04.2019 15:52    Przez: ~Jolanda
Posłujach przemówienia Dudy z 01.09.2018. To z nocy w Tczewie. Jak wpiszesz tylko przemowienie z 01.09.2018 w google to wyskoczą Ci tylko hasła: skandal w Westerplatte, Gwizdy w Gdyni. Nasz internet i niemiecka prasa jak mogła przykrywat to przemówienie. Byc może jest to polityka wobec Niemiec na 3 dekady. 3 klasy ponad Komorowskiego. Jakość tego przemowienia jest taka, że od rana trzeba bylo wymyślić na poczekaniu skandal z Westerplatte gdzie normalnie od uroczystości wojskowych odsuneli harcerzy a nagłośniła to rzeczniczka prez. Gdanska a dziś prezydentowa. Popoludniu media przyznały, że skandalu nie było, ale przemówienie z Tczewa przykryli skutecznie. Znaczy sie dobry to Prezydent jak media niemieckie muszą przyrywać to co mówi.
Dodano: 15.04.2019 17:57    Przez: ~Lo
To czas wyciągnąć transparenty kONsTYtucJA !!!
Dodano: 15.04.2019 13:43    Przez: ~Ola
Wyciągniemy!
Dodano: 15.04.2019 14:31    Przez: ~😁
Opozycja śpi w koszulkach KONSTYTUCJA, tak gorliwie ją przestrzegają ?
Dodano: 15.04.2019 16:24    Przez: ~Strajk nauczycieli
I śmierdzące noszą na okrągło lenie te koszulki lewackie
Dodano: 15.04.2019 17:15    Przez: ~PO to dno
A prezydent Korytkowski to nawet taki napis powiesił w swoim biurze nad głową.
Dodano: 15.04.2019 20:12    Przez: ~Przystoi to tak ?
A może transparenty desTYlacja?
Dodano: 16.04.2019 09:23    Przez: ~Ola
Zapraszamy do Konina Panie Prezydencie Andrzeju Duda chętnie Pana przywitam w tym pięknym zapomnianym mieście .
Dodano: 15.04.2019 13:44    Przez: ~xxx
🖕ja już witam środkowym palcem
Dodano: 15.04.2019 14:32    Przez: ~Konin
Boś nie Polak, wielu nosi polskie nazwiska a Polakami nie są, Polskę i Polaków opluwają.
Dodano: 15.04.2019 16:26    Przez: ~To są Judasze
Do Kanina to nie przejedzie bo bem mu sią zapytał o Ościsłowo
Dodano: 15.04.2019 20:14    Przez: ~Pn
Może na narty się wybrał !!!!!!!
Dodano: 15.04.2019 14:11    Przez: ~Sympatyk !!
strata czasu - będzie opowiadał dyrdymały, jest niewiarygodny i kłamie! Ze tez Jarek go puścił samego?
Dodano: 15.04.2019 14:24    Przez: ~Adryjan
I ta jego słaba gra aktorska.
Dodano: 15.04.2019 14:33    Przez: ~Fan
Jak mu kazał to pojechał sam.
Dodano: 15.04.2019 15:30    Przez: ~Miś
Wszscy lewacy plujący na Prezydenta pamiętacie waszego bulla od żyrandola ,który chodził z podpowiadaczką bo sklecić zdania nie umiał,angielskiego nie znał a jaką żonę miał hahahaha,i kredyty kazał wam brać.Jesteście żałośni
Dodano: 15.04.2019 17:34    Przez: ~Brawo PiS
jak by nikt nie poszedł na to spotkanie to by był najlepsz manifest
Dodano: 16.04.2019 14:17    Przez: ~brzydki
Jak PiSior napisze "brawo panie prezydencie" to LM nie usuwa. Jak ktoś napisz krytycznie o tym niby prezydencie post jest natychmiast usuwany!!!
Dodano: 15.04.2019 14:37    Przez: ~Wstyd LM!
No ciebie nie usunęli, a plujesz na Prezydenta Rzeczpospolitej ?
Dodano: 15.04.2019 16:28    Przez: ~Taki z ciebie Polak ?
1 z 3
123>>