WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i osoby samotne

Dodano: 19.04.2019 14:59
Źródło: LM.pl

Kilkaset osób wzięło udział w wielkanocnym śniadaniu, które zorganizowano w Dziennym Domu Senior+ w Kole.

W świątecznym spotkaniu z władzami Koła wzięli udział kolscy seniorzy i osoby samotne. Zaproszenie do wspólnego śniadania przyjęli podopieczni Dziennego Domu, ale także cztery kluby seniora: „Stokrotka”, „Wrzos”, „Trzecia Zmiana” i „Rzemieśnik”. Nie zabrakło też kolskiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych. Gości było tak wielu, że przygotowano dla nich miejsca w sali i na tarasie. 

- Cieszę się, że w jednym miejscu udało się skupić wszystkie środowiska – powiedział Krzysztof Witkowski, burmistrz Koła. - To dla mnie wyjątkowy dzień i wyjątkowy czas. Lubię czerpać doświadczenia, a od Państwa mam nadzieję się wiele nauczyć – dodał.

Podczas spotkania nie zabrakło życzeń, błogosławieństwa i symbolicznego dzielenia się jajkiem. Goście otrzymali też magnesy na lodówkę, wydane przez Urząd Miejski w Kole, w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczny dom”.

fot. kolo.pl

slajd 1 z 11
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szydera magnesy na lodówkę....
Dodano: 19.04.2019 16:09    Przez: ~% =
Jakiś bon świąteczny byłby fajny
Dodano: 19.04.2019 21:27    Przez: ~Lepiej
Przecież to nie chodzi o pomoc tylko o lans
Dodano: 20.04.2019 08:42    Przez: ~Uf
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim politykom i sympatykom PiS-u aby zmartwychwstały Jezus Chrystus Wam błogosławił.
Dodano: 20.04.2019 12:06    Przez: ~Symp. PiS
Żałosny klakierze o nicku ''Popieram PiS" może skomentujesz informację ,że niejakiemu Ryszardowi Bartosik posłowi z PiS zarzuca się jako kandydatowi do Europarlamentu, zorganizowanie podczas kampanii konkursu z nagrodą finansową o wartości wyższej niż wartość przedmiotów zwyczajowo używanych w celach reklamowych lub promocyjnych.Szczegóły na portalu " iTurek''.Tacy bogobojni są PiSlamiści jak i misiewicz od smoleńskiego tchórza Antonio.
Dodano: 20.04.2019 19:25    Przez: ~PiS to dno
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO