WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i osoby samotne

Dodano: 19.04.2019 14:59
Źródło: LM.pl

Kilkaset osób wzięło udział w wielkanocnym śniadaniu, które zorganizowano w Dziennym Domu Senior+ w Kole.

W świątecznym spotkaniu z władzami Koła wzięli udział kolscy seniorzy i osoby samotne. Zaproszenie do wspólnego śniadania przyjęli podopieczni Dziennego Domu, ale także cztery kluby seniora: „Stokrotka”, „Wrzos”, „Trzecia Zmiana” i „Rzemieśnik”. Nie zabrakło też kolskiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych. Gości było tak wielu, że przygotowano dla nich miejsca w sali i na tarasie. 

- Cieszę się, że w jednym miejscu udało się skupić wszystkie środowiska – powiedział Krzysztof Witkowski, burmistrz Koła. - To dla mnie wyjątkowy dzień i wyjątkowy czas. Lubię czerpać doświadczenia, a od Państwa mam nadzieję się wiele nauczyć – dodał.

Podczas spotkania nie zabrakło życzeń, błogosławieństwa i symbolicznego dzielenia się jajkiem. Goście otrzymali też magnesy na lodówkę, wydane przez Urząd Miejski w Kole, w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczny dom”.

fot. kolo.pl

slajd 1 z 11
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szydera magnesy na lodówkę....
Dodano: 19.04.2019 16:09    Przez: ~% =
Jakiś bon świąteczny byłby fajny
Dodano: 19.04.2019 21:27    Przez: ~Lepiej
Przecież to nie chodzi o pomoc tylko o lans
Dodano: 20.04.2019 08:42    Przez: ~Uf
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim politykom i sympatykom PiS-u aby zmartwychwstały Jezus Chrystus Wam błogosławił.
Dodano: 20.04.2019 12:06    Przez: ~Symp. PiS
Żałosny klakierze o nicku ''Popieram PiS" może skomentujesz informację ,że niejakiemu Ryszardowi Bartosik posłowi z PiS zarzuca się jako kandydatowi do Europarlamentu, zorganizowanie podczas kampanii konkursu z nagrodą finansową o wartości wyższej niż wartość przedmiotów zwyczajowo używanych w celach reklamowych lub promocyjnych.Szczegóły na portalu " iTurek''.Tacy bogobojni są PiSlamiści jak i misiewicz od smoleńskiego tchórza Antonio.
Dodano: 20.04.2019 19:25    Przez: ~PiS to dno
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO