WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Salon Poezji i Literatury „Dla Zosi” w KDK. Wejściówki do odbioru

Dodano: 24.04.2019 14:04

Salon Poezji i Literatury ,,Dla Zosi” – z okazji Roku Zofii Urbanowskiej odbędzie się 12 maja o godz. 18.00 w KDK. Wejściówki można już odbierać w kasie KDK.

Lidia Sadowa, aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, przeczyta fragmenty utworów Zofii Urbanowskiej. Na pewno nie zabraknie ,,Księżniczki”, ,,Róży bez kolców” czy ,,Gucia zaczarowanego”. Lidii Sadowej na scenie będą towarzyszyły słuchaczki Politechniki III Wieku w Koninie, które… przyjdą na herbatkę do Zofii Urbanowskiej. Muzycznymi Aniołami podczas tego wyjątkowego Salonu Poezji będą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie. Zagrają między innymi utwory Fryderyka Chopina.

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gucio Zaczarowany! kocham :-)
Dodano: 25.04.2019 10:56    Przez: ~emi
nie prościej "Wstęp wolny"
Dodano: 26.04.2019 09:41    Przez: ~xxx
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO