WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Salon Poezji i Literatury „Dla Zosi” w KDK. Wejściówki do odbioru

Dodano: 24.04.2019 14:04

Salon Poezji i Literatury ,,Dla Zosi” – z okazji Roku Zofii Urbanowskiej odbędzie się 12 maja o godz. 18.00 w KDK. Wejściówki można już odbierać w kasie KDK.

Lidia Sadowa, aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, przeczyta fragmenty utworów Zofii Urbanowskiej. Na pewno nie zabraknie ,,Księżniczki”, ,,Róży bez kolców” czy ,,Gucia zaczarowanego”. Lidii Sadowej na scenie będą towarzyszyły słuchaczki Politechniki III Wieku w Koninie, które… przyjdą na herbatkę do Zofii Urbanowskiej. Muzycznymi Aniołami podczas tego wyjątkowego Salonu Poezji będą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie. Zagrają między innymi utwory Fryderyka Chopina.

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gucio Zaczarowany! kocham :-)
Dodano: 25.04.2019 10:56    Przez: ~emi
nie prościej "Wstęp wolny"
Dodano: 26.04.2019 09:41    Przez: ~xxx
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO