WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Tramwaj wodny będzie kursował przez majowy weekend

Dodano: 28.04.2019 14:02
Źródło: LM.pl

Tramwaj wodny wraca na jezioro Pątnowskie. Z rejsów będzie można skorzystać już w tak zwany długi, majowy weekend.

To kolejny sezon, kiedy statek „Pociejewo 1” będzie stacjonował w Przystani Gosławice. Podobnie jak wcześniej, w pierwszy rejs wyruszy 1 maja. Wtedy to otwarte zostaną bramy ośrodka dla spacerowiczów, żeglarzy, plażowiczów i wszystkich, którzy będą chcieli spędzić wolne dni nad wodą.

Zgodnie planem z przedstawionym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, tramwaj wodny będzie kursował od 1 do 5 maja, o każdej pełnej godzinie od godz. 10.00 do 18.00.

  • Konin. Tramwaj wodny będzie kursował przez majowy weekend

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przecież miał pływać po Warcie ! Więcej absurdów ! Ot, niespełnione wizje byłego prezydenta...
Dodano: 28.04.2019 14:18    Przez: ~Dżozef obrażalski
To ty nie gadaj glupot "rzetkiewu" i spytaj projektanta czym sie sugerowal projektujac miejsce do wodowania pod prad rzeki,absurd na skale światową nadaje sie do absurdow rzecznych(na wzor programy absurdy drogowe)
Dodano: 28.04.2019 20:16    Przez: ~Wiecej wszystkieho
Przeklęte oszuści !!! Miał cumować przy bulwarach i pływać po Warcie !!!
Dodano: 28.04.2019 15:17    Przez: ~Wodniak z nad Warty
Spaceruje sobie teraz nad bulwarami. A tu nagle od strony Krykowki wyłania się okręt. Patrze a na lewej burcie Piotruś Pan w otoczeniu kandydatów z KE i zwolenników LGPD. NA MASZCIE BANDERA NIE BIAŁO CZERWONA ALE W RÓŻOWYCH KOLORACH
Dodano: 28.04.2019 15:52    Przez: ~Assss
Silnik napędzany wodorem , bardzo popularnym w nowoczesnym mieście Konin .
Dodano: 29.04.2019 06:51    Przez: ~Aras

KOMENTARZE

A na bulwarach pustki i nuda. Zastanawiam się po co te nabrzeże zostało tam zbudowane, gdy zwykłej łódki tam nawet nie ma.
Dodano: 28.04.2019 16:13    Przez: ~Alina
ja widziałem dziś czołg który pędził w stronę ratusza także nie gadaj
Dodano: 28.04.2019 16:16    Przez: ~rudy 102
Czołg, a co stan wojenny w Koninie wprowadzono ?
Dodano: 28.04.2019 17:13    Przez: ~Gen. Jaruzel
kiedy będzie nabór na rzecznika prasowego kutra?
Dodano: 28.04.2019 16:14    Przez: ~max
będzie konkurs na sternika ???
Dodano: 28.04.2019 16:25    Przez: ~admirał
Naprawdę świetne teksty kabaretowe pod tym artykułem, można na luzie i bez obrażania ?
Dodano: 28.04.2019 16:25    Przez: ~Można
a czy można Potańczyć na tej barce???
Dodano: 28.04.2019 16:51    Przez: ~disco polo
Można tańczyć i skakać, nawet w kolorach - ale to raczej domena pana Korytkowskiego.
Dodano: 28.04.2019 16:58    Przez: ~naczelny
ciekawe czy ma ten kamień co mu szczescie przynosi ???
Dodano: 28.04.2019 17:01    Przez: ~wróżka zębuszka
to minatura daru POmorza ?
Dodano: 28.04.2019 16:54    Przez: ~gdynia
Albo Daru Młodzieży, to istny żaglowiec ?
Dodano: 28.04.2019 18:17    Przez: ~Bosman
eh mi to wyglada na lodołamacza tra jest na bulwarach?
Dodano: 28.04.2019 16:57    Przez: ~andi
Na bulwarach to na razie powietrze i wiatr.
Dodano: 28.04.2019 17:00    Przez: ~Gdzie tramwaj ?
to serce wielkopolski
Dodano: 28.04.2019 17:02    Przez: ~płuca
MARZĄ żeby zatańczyć KACZUSZKI na tym FRACHTOWCU
Dodano: 28.04.2019 17:15    Przez: ~wielbiciel
POtańczą, POśpiewają POpiją i tak kadencja 5-cio letnia zleci.
Dodano: 28.04.2019 17:27    Przez: ~Władza
czy mozna kupić coś bez cła na tym pasażerskim ?
Dodano: 28.04.2019 17:22    Przez: ~cło
Tylko samogon pędzony przy pełni księżyca.
Dodano: 28.04.2019 17:25    Przez: ~Księżycówka
Wizytówką Konina jest tramwaj wodny, a więc mamy się czym szczycić i to zawdzięczamy krytykowanemu przez nas byłemu Prezydentowi, a on taki hojny, że zostawił nam w prezencie ten kosztowny "wycieczkowiec" ?
Dodano: 28.04.2019 17:32    Przez: ~Pociejewo
to perełka -matka Popatrz ba za chwilkę zniknie jak jozeph