WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Tramwaj wodny będzie kursował przez majowy weekend

Dodano: 28.04.2019 14:02
Źródło: LM.pl

Tramwaj wodny wraca na jezioro Pątnowskie. Z rejsów będzie można skorzystać już w tak zwany długi, majowy weekend.

To kolejny sezon, kiedy statek „Pociejewo 1” będzie stacjonował w Przystani Gosławice. Podobnie jak wcześniej, w pierwszy rejs wyruszy 1 maja. Wtedy to otwarte zostaną bramy ośrodka dla spacerowiczów, żeglarzy, plażowiczów i wszystkich, którzy będą chcieli spędzić wolne dni nad wodą.

Zgodnie planem z przedstawionym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, tramwaj wodny będzie kursował od 1 do 5 maja, o każdej pełnej godzinie od godz. 10.00 do 18.00.

  • Konin. Tramwaj wodny będzie kursował przez majowy weekend

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przecież miał pływać po Warcie ! Więcej absurdów ! Ot, niespełnione wizje byłego prezydenta...
Dodano: 28.04.2019 14:18    Przez: ~Dżozef obrażalski
To ty nie gadaj glupot "rzetkiewu" i spytaj projektanta czym sie sugerowal projektujac miejsce do wodowania pod prad rzeki,absurd na skale światową nadaje sie do absurdow rzecznych(na wzor programy absurdy drogowe)
Dodano: 28.04.2019 20:16    Przez: ~Wiecej wszystkieho
Przeklęte oszuści !!! Miał cumować przy bulwarach i pływać po Warcie !!!
Dodano: 28.04.2019 15:17    Przez: ~Wodniak z nad Warty
Spaceruje sobie teraz nad bulwarami. A tu nagle od strony Krykowki wyłania się okręt. Patrze a na lewej burcie Piotruś Pan w otoczeniu kandydatów z KE i zwolenników LGPD. NA MASZCIE BANDERA NIE BIAŁO CZERWONA ALE W RÓŻOWYCH KOLORACH
Dodano: 28.04.2019 15:52    Przez: ~Assss
Silnik napędzany wodorem , bardzo popularnym w nowoczesnym mieście Konin .
Dodano: 29.04.2019 06:51    Przez: ~Aras

KOMENTARZE

Z dziesięciu mieszkańców naszego grajdołu ośmiu, a może dziewięciu wystaje słoma i gnój z butów. Teraz stali się wielkimi mieszczuchami, ale! Zabobon i wieśmactwo przenieśli do miasta, w którym próbują to wdrażać w życie.
Dodano: 28.04.2019 19:21    Przez: ~boruta
Po co jest ten tramwaj ? Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten tramwaj ? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest tramwaj na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym tramwajem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest tramwaj społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi? Protokół zniszczenia.
Dodano: 28.04.2019 20:17    Przez: ~miś
Józefa na kapitana i będzie wszystko grało. Tylko jest on za s..,ty i tylko brakuje mu rodziny na obsługę tego jego wynalazku, wszyscy się boją???¿. Dobre ?????
Dodano: 28.04.2019 20:32    Przez: ~Rowerek
A po co to komu
Dodano: 28.04.2019 22:26    Przez: ~8
"Pociejewo" ! Wracaj nam na Konińskie Bulwary ! A nie wałęsasz się gdzieś po świecie
Dodano: 29.04.2019 03:02    Przez: ~Imprezowicz nocny
kto będzie "majtkiem " na barce?
Dodano: 29.04.2019 08:22    Przez: ~konkurs
Może niech lepiej wróci na o Wartę jako przeprawa. Zaraz zamkną trzeci most, bo z Toruńskiego znowu kostki wyskakują jak pacynki z pudełka.
Dodano: 29.04.2019 10:22    Przez: ~as
to kostka rubika
Dodano: 29.04.2019 11:02    Przez: ~astuio
Nie dlugo dni Kazimierza weźta ten tranwaj niech na sucho POplywa
Dodano: 29.04.2019 17:09    Przez: ~Czekam
AleAleAle BenhlaBenhla Benhla hahahahahahaaa -najbardziej odpowiednia przeprawa przez wartę g...warte jak w jedną tak w drugą strone !!!
Dodano: 29.04.2019 20:51    Przez: ~..!..
ZA ZIMNO , ROWEREM MIEJSKI ,GDYBY BYŁA DROGA LEPIEJ . ...