WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Pożar w wieżowcu. Strażacy uratowali 93-letnią kobietę

Dodano: 2.05.2019 12:13
Źródło: LM.pl

Nocny pożar w wieżowcu przy ul. Tuwima w Koninie. Strażakom udało się uratować życie 93-letniej kobiecie.

Pożar na drugim piętrze wieżowca przy ul. Tuwima pojawił się 1 maja tuż przed godz. 3.00. Po przybyciu na miejsce straży pożarnej stwierdzono, że ogień wydobywał się już z okien mieszkania. Mundurowi zabezpieczeni w sprzęt ochronny, wyważyli drzwi i weszli do silnie zadymionego mieszkania. Przy drzwiach wyjściowych leżała nieprzytomna kobieta, którą natychmiast wyniesiono na zewnątrz i udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy.

- Poszkodowana została przekazana przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przetransportował ją do szpitala – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

W akcji gaśniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Chorzeń. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane.

fot. KM PSP Konin

  • Konin. Pożar w wieżowcu. Strażacy uratowali 93-letnią kobietę
  • Konin. Pożar w wieżowcu. Strażacy uratowali 93-letnią kobietę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla strażakow
Dodano: 2.05.2019 12:34    Przez: ~Mieszkaniec tuwima
starość jest "piekna"ale smuta człowiek pozostawiony sam często schorowany i bez opieki zdrówka dla Pani
Dodano: 2.05.2019 13:08    Przez: ~ewa
Brawo dla OSP Chorzen!!! Zawsze można na nich liczyc
Dodano: 2.05.2019 14:58    Przez: ~OSP
Są ale nie u nich się paliło. Taka znieczulica jest w całej Polsce , obok ciebie też tylko rozejżyj się tj. trochę dalej niż Twój nos.
Dodano: 2.05.2019 19:30    Przez: ~Bartez z Konina.
Brak słów na te wasze komentarze...
Dodano: 2.05.2019 22:23    Przez: ~Brak słów na te wasze koment

KOMENTARZE

Brawo dla strażakow
Dodano: 02.05.2019 12:34    Przez: ~Mieszkaniec tuwima
Brawo straż pod rządami PiS zawsze można na nich liczyć. Wcześniej bywało różnie. Niech żyje Polska!
Dodano: 02.05.2019 17:07    Przez: ~Gajowy
starość jest "piekna"ale smuta człowiek pozostawiony sam często schorowany i bez opieki zdrówka dla Pani
Dodano: 02.05.2019 13:08    Przez: ~ewa
Brawo dla OSP Chorzen!!! Zawsze można na nich liczyc
Dodano: 02.05.2019 14:58    Przez: ~OSP
Od 80 lat powinno być zabronione mieszkanie samemu bo narażają nie tylko siebie lecz mieszkańców, sąsiadów i otoczenie...
Dodano: 02.05.2019 17:43    Przez: ~79 latek
a w tym wieżowcu mieszkała tylko ta 93- letnia kobieta??? Sąsiadów nie było???
Dodano: 02.05.2019 17:56    Przez: ~kkk
Są ale nie u nich się paliło. Taka znieczulica jest w całej Polsce , obok ciebie też tylko rozejżyj się tj. trochę dalej niż Twój nos.
Dodano: 02.05.2019 19:30    Przez: ~Bartez z Konina.
Właśnie sąsiedzi zawiadomili i ja uratowali.Lepiej takich rzeczy nie komentujecie skoro nie byliście przy tym (ja wiem co tam było)
Dodano: 02.05.2019 20:22    Przez: ~Sąsiadka M
Sąsiedzi oglądali tv - jak się zrobiło ciepło to sobie smażyli placki na sufitach - myśleli ogłupieni tv , że cuda się zdarzają i im się poszczęściło.
Dodano: 02.05.2019 21:23    Przez: ~Wiesiu
Zawieźli kobietke na SOR i pewno na krzesełku 12 godzin siedziała.
Dodano: 02.05.2019 22:09    Przez: ~M
Brak słów na te wasze komentarze...
Dodano: 02.05.2019 22:23    Przez: ~Brak słów na te wasze koment
Tak - bezrozumni i inne nacje nie mogą pojąć, że parkingi nie buduje się na czas jarmarku który jest raz na miesiąc obok nich, podobnie drogi osiedlowe i inne nie przewidziały podróży "kierowcy powietrza" - przykładów durnego myślenia można podawać bez końca. No i na SORze - ludzie ze sraczką, gorączką czy katarkiem blokują kolejki a potem krytykują system. Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to elebaratu mało.
Dodano: 03.05.2019 20:31    Przez: ~Janko z Bobrowa
Na mojej klatce śmierdzi znieczulicą. Dobrze że się nie paliło.
Dodano: 03.05.2019 22:04    Przez: ~lokator
TAKĄ MAMY OPIEKĘ ,ŻE KRZYCZĄ JAK DO SZPITALA ,A ZA OPIEKĘ OPLĄTY PO 300 ZŁ ,NA DOBĘ . LEPIEJ DO LICHENIA ,I MYŚLEĆ O ANIOŁACH , NIŻ ZAJĄC SIĘ PROBLEMEM . ...