WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. O konstytucyjnej majowej jutrzence w rocznicę uchwalenia

Dodano: 3.05.2019 12:30

Tegoroczne obchody 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej w Koninie.

Uroczystość rocznicową poprzedziło złożenie kwiatów pod tablicą Tadeusza Kościuszki na placu Wolności. Następnie w auli PSM wręczono odznaczenia miejskie i kombatanckie, a uroczystość uświetnili uczniowie Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie z bardzo ciekawym programem „O Konstytucyjnej Majowej Jutrzence”.

W auli odbył się koncert w wykonaniu uczestników odbywających się obecnie w Koninie - Międzynarodowych Warsztatów Muzycznych im. Witolda Friemanna. Oficjalne uroczystości rocznicowe sfinalizowała msza za ojczyznę w kościele NMP Królowej Polski w Koninie.

slajd 1 z 17
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konstytucja 3 maja,   konin,   rocznica uchwalenia,   Kopernik Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Prezydent to pewnie przygotowuje się już do pochodu tęczowego i LGBT
Dodano: 3.05.2019 13:27    Przez: ~oficer prowadzący
Ale tłumy mogli dostawić krzeseł bo niebyło na czym siedzieć. A tak poważnie bardzo mało ludzi nawet nie widac większości radnych jużytkownika nie wspominajac, ze Prezydenta Konina nie widąc.
Dodano: 3.05.2019 13:52    Przez: ~Nawet Prezydenta nie widac
Korytkowski pewnie w zaKODowanej koszulce OTUA, gdzieś w tłumie czarnych parasolek, w tęczowych kapielówkach, przy świetle sądowych zniczy, sztuką lizania banana się napawa. Każdy przeżywa na swój sposób rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, czyli tak, jak uważa za słuszne. Dodano: 03.05.2019 14:02 Przez: ~sztuka bananowania...(post usunięty przez POstKOmunistyczną cenzurę).
Dodano: 3.05.2019 20:30    Przez: ~paskudne geny
a co tam robi nowak on jest z innego pudełka
Dodano: 3.05.2019 12:53    Przez: ~b
to dobrze że nie tańczył na ryneczku ?
Dodano: 3.05.2019 18:08    Przez: ~pif paf

KOMENTARZE

a co tam robi nowak on jest z innego pudełka
Dodano: 03.05.2019 12:53    Przez: ~b
Aaaaa Gdzie Zosia gdzie Zosia?
Dodano: 03.05.2019 17:07    Przez: ~łorlyn
Korytkowski pewnie w zaKODowanej koszulce OTUA, gdzieś w tłumie czarnych parasolek, w tęczowych kapielówkach, przy świetle sądowych zniczy, sztuką lizania banana się napawa. Każdy przeżywa na swój sposób rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, czyli tak, jak uważa za słuszne. Dodano: 03.05.2019 14:02 Przez: ~sztuka bananowania...(post usunięty przez POstKOmunistyczną cenzurę).
Dodano: 03.05.2019 20:30    Przez: ~paskudne geny
Radna Jaworska weź się do roboty. Pokaż, że COŚ robisz jako radna bo jak na razie jest pani radną nie zaradną. Szkoda było ģłosu na panią.
Dodano: 05.05.2019 11:58    Przez: ~Vosiedle
dokładnie tak -to jest święto patriotyczne POLSKIE
Dodano: 03.05.2019 12:55    Przez: ~ALA
zgadzam się
Dodano: 03.05.2019 13:50    Przez: ~Polak
A gdzie prezydent Konina?? co dla niego trzeci maja to nie świato? a tak niedawno darli japy Konstytucja, a może bał się kombatantów spojrzeć w oczy?
Dodano: 03.05.2019 12:59    Przez: ~Powstać
Prezydent to pewnie przygotowuje się już do pochodu tęczowego i LGBT
Dodano: 03.05.2019 13:27    Przez: ~oficer prowadzący
Ja nie rozumiem dlaczego prezydent z PiS Andrzej Duda żałuje słów o '' Ojczyźnie dojnej".Pan prezes powinien go wziąć na rozmowę.
Dodano: 03.05.2019 13:39    Przez: ~Symp.PiS
kto szuka SOŁTYSA miasteczka?
Dodano: 03.05.2019 13:38    Przez: ~ela
al mieszkancom pryskanie na kleszcze i komary a nowicki potrafil
Dodano: 03.05.2019 13:51    Przez: ~zaintertesowana
Ale tłumy mogli dostawić krzeseł bo niebyło na czym siedzieć. A tak poważnie bardzo mało ludzi nawet nie widac większości radnych jużytkownika nie wspominajac, ze Prezydenta Konina nie widąc.
Dodano: 03.05.2019 13:52    Przez: ~Nawet Prezydenta nie widac
dejta już spokój 'sołtysowi ' bo nie wiadomo co przyniesie nowy tydzień- aa widać że brakuje mu pomysłu i sił i kasy
Dodano: 03.05.2019 13:57    Przez: ~wróżka zębuszka
Prezydent ma zastępców nie wszędzie musi być osobiście.Też kiedyś ma prawo mieć urlop .
Dodano: 03.05.2019 17:47    Przez: ~Kamila
Zdjęcia pokazują ,że to Pan Radny Chojnacki przejmie funkcję PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA KONINA !!!!!!!!!!!!
Dodano: 03.05.2019 18:19    Przez: ~zauważył
raczej nie pcha się w to co POzostawił Jozepch
Dodano: 03.05.2019 18:28    Przez: ~jadwiga
Wszystkie imprezy muszą być z udziałem zombie to takie polskie .
Dodano: 04.05.2019 13:40    Przez: ~Polakkoń
Tusk Donaldzie von do Markeli dupsko jej lizać