WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolizja samochodu osobowego z pociągiem na przejeździe 

Dodano: 13.05.2019 14:20
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dzisiaj w miejscowości Pogoń Gosławicka, gm. Ślesin. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Samochodem osobowym marki Opel Zafira podróżowały cztery kobiety. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, wjechały na niestrzeżony przejazd kolejowy. Auto zostało potrącone przez pociąg towarowy. Na miejscu pojawili się strażacy. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Koninie, nikomu nic się nie stało.

Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli skutki kolizji.

fot. OSP Ślesin. Za jedno ze zdjęć dziękujemy internaucie

 

slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Cztery kobiety jechały w samochodzie i nie zauważyły nadjeżdzającego pociągu, to co one robiły, czym się zajmowały jadąc ?
Dodano: 13.05.2019 16:29    Przez: ~Pociąg z węglem
Gdyby jechała jedna kobitka to pewnie by widziała ten pociąg ale cztery to już nie dobrze na drodze. I dobrze że te pociągi tam jeżdżą powoli to nie było tragedii.
Dodano: 13.05.2019 17:14    Przez: ~Miś
Miały szczęście w nieszczęściu,bo mogłaby stać się tragedia,pewnie zagadaly się zamiast patrzeć na przejazd
Dodano: 13.05.2019 17:43    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Cztery kobiety jechały w samochodzie i nie zauważyły nadjeżdzającego pociągu, to co one robiły, czym się zajmowały jadąc ?
Dodano: 13.05.2019 16:29    Przez: ~Pociąg z węglem
Jak to co robily z palca sobie jechaly nawzajem
Dodano: 14.05.2019 16:53    Przez: ~mig
No i oczywiście cztery wozy bojowe straży do ocierki
Dodano: 13.05.2019 16:55    Przez: ~na bogato
i jak dobrze widzę sama zafira z napisem na drzwiach straż (zdj.3)
Dodano: 14.05.2019 12:44    Przez: ~ja
Gdyby jechała jedna kobitka to pewnie by widziała ten pociąg ale cztery to już nie dobrze na drodze. I dobrze że te pociągi tam jeżdżą powoli to nie było tragedii.
Dodano: 13.05.2019 17:14    Przez: ~Miś
Maszynista nie wiedział,że kobiety mają zawsze pierwszeństwo?
Dodano: 13.05.2019 21:34    Przez: ~jeebson
Prowadziła osoba pracującą jako kierowca, miała zawieść 3 kobiety z punktu A do punktu B. Z jakiej racji obwiniane są kobiety, które były pasażerami? Zawsze kontrolujecie jazdę osób z którymi jezdzicie? Gdy osoba prowadzi taksówkę również są obwiniani pasażerowie, bo tez w niej jechali? Pasażerowie mogą nawet książki czytać i nic wam do tego, to kierowca spowodował wypadek. Osoby myslace to zrozumieją, lecz od osób piszących komentarz przede mną nawet tego nie wymagam. Pozdrawiam :D
Dodano: 13.05.2019 23:29    Przez: ~Samara
A z takiej racji są obwiniane ze kobieta pasażer przysłoniła kierowcy pole widzenia z prawej strony i do tego rozpraszała kierowcę rozmową z pasażerami z tyłu . Nadal nie czaisz ?
Dodano: 14.05.2019 12:08    Przez: ~kierowca Kirovetsa
Pięknie to napisałeś/ aś. "Kobieta pasażer rozpraszała kierowcę rozmową z pasażerami z tyłu. Skoro rozmawiali pasażerowie między sobą, a nie z kierowcą to o co chodzi? To kierowca ma sie skupiac na jezdzie. Rozumiem, że masz oznakowania na szybach " zakaz rozmów w aucie". Co do pola widzenia... Jesli faktycznie tak było, to uważasz, że kierowca dobrze zrobił wjezdżając na tory nie upewniajac się czy jedzie pociąg? Jeśli ktoś z np. Twojej rodziny, znajomych jedzie z Tobą jako pasażer i przykładowo coś sięga albo się wychyla to jedziesz na oślep (co będzie to będzie) , czy prosisz o odsunięcie się? Chyba mam styczność z "świeżym" kierowcą. Pozdrawiam :)
Dodano: 14.05.2019 15:04    Przez: ~Samara
Masz prawo jazdy i wozisz pasażerów ? Bo po powyższej wypowiedzi jakoś tego nie widać . Jadąc z pasażerem zawsze w jakiś sposób masz ograniczone pole widzenia . Uważam ze kobieta kierująca pojazdem nie dość ze miała ograniczone pole widzenia to również uczestniczyła w konwersacji z pozostałymi paniami . Rozumiem Samaro że jeździsz z korkami w uszach aby nie słyszeć pasażerów jadących w tym samym pojeździe i zadających Ci pytań ? Kierowca ma obowiązek upewnić się czy nie zbliża się pociąg natomiast do obowiązków pasażera należy nieprzeszkadzanie kierowcy . Dlatego w autobusach komunikacji miejskiej często widnieje zakaz rozmów z kierowcą podczas jazdy. Oczywiście nie popieram zachowania kierowcy ale nie zmienia to faktu iż prawdopodobnie nie jest on jedynym winowajcą tego zdarzenia . Co do Świeżego to mam już prawko 20 lat i wypraszam sobie tego typu insynuacje . Ps Byłaś gdzieś poza Koninem ? czy wyciągasz wnioski na podsta ...
Dodano: 15.05.2019 13:04    Przez: ~Kirovets
Jak się czujesz dziś Kochanie?
Dodano: 14.05.2019 09:12    Przez: ~S.K.
Uwielbiam tekst,, z niewyjaśnionych przyczyn". A co jest niezrozumiałe? Znak STOP po coś tam stoi prawda.
Dodano: 14.05.2019 10:13    Przez: ~Knur
Te pociągi z kopalni jeżdżą na tyle wolno że każdy by go zobaczył tylko i wyłącznie wina kierowy.
Dodano: 14.05.2019 13:26    Przez: ~Kierowca
Taka kolizja A OSP Ślesin przyjechalo wszystkimi autami jakie mieli...jprdl
Dodano: 14.05.2019 17:32    Przez: ~OSP
OSP Ślesin posiada 4 auta a ja na zdjęciu widzę dwa
Dodano: 15.05.2019 18:56    Przez: ~PSP
Dobrze się przypatrz kolego PSP. OSP Ślesin to stan umyslu
Dodano: 16.05.2019 09:21    Przez: ~OSP
Czy zabrano kierowcy prawo jazdy?
Dodano: 15.05.2019 19:14    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>