WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolizja samochodu osobowego z pociągiem na przejeździe 

Dodano: 13.05.2019 14:20
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dzisiaj w miejscowości Pogoń Gosławicka, gm. Ślesin. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Samochodem osobowym marki Opel Zafira podróżowały cztery kobiety. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, wjechały na niestrzeżony przejazd kolejowy. Auto zostało potrącone przez pociąg towarowy. Na miejscu pojawili się strażacy. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Koninie, nikomu nic się nie stało.

Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli skutki kolizji.

fot. OSP Ślesin. Za jedno ze zdjęć dziękujemy internaucie

 

slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Cztery kobiety jechały w samochodzie i nie zauważyły nadjeżdzającego pociągu, to co one robiły, czym się zajmowały jadąc ?
Dodano: 13.05.2019 16:29    Przez: ~Pociąg z węglem
Gdyby jechała jedna kobitka to pewnie by widziała ten pociąg ale cztery to już nie dobrze na drodze. I dobrze że te pociągi tam jeżdżą powoli to nie było tragedii.
Dodano: 13.05.2019 17:14    Przez: ~Miś
Miały szczęście w nieszczęściu,bo mogłaby stać się tragedia,pewnie zagadaly się zamiast patrzeć na przejazd
Dodano: 13.05.2019 17:43    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Cztery kobiety jechały w samochodzie i nie zauważyły nadjeżdzającego pociągu, to co one robiły, czym się zajmowały jadąc ?
Dodano: 13.05.2019 16:29    Przez: ~Pociąg z węglem
Jak to co robily z palca sobie jechaly nawzajem
Dodano: 14.05.2019 16:53    Przez: ~mig
No i oczywiście cztery wozy bojowe straży do ocierki
Dodano: 13.05.2019 16:55    Przez: ~na bogato
i jak dobrze widzę sama zafira z napisem na drzwiach straż (zdj.3)
Dodano: 14.05.2019 12:44    Przez: ~ja
Gdyby jechała jedna kobitka to pewnie by widziała ten pociąg ale cztery to już nie dobrze na drodze. I dobrze że te pociągi tam jeżdżą powoli to nie było tragedii.
Dodano: 13.05.2019 17:14    Przez: ~Miś
Maszynista nie wiedział,że kobiety mają zawsze pierwszeństwo?
Dodano: 13.05.2019 21:34    Przez: ~jeebson
Prowadziła osoba pracującą jako kierowca, miała zawieść 3 kobiety z punktu A do punktu B. Z jakiej racji obwiniane są kobiety, które były pasażerami? Zawsze kontrolujecie jazdę osób z którymi jezdzicie? Gdy osoba prowadzi taksówkę również są obwiniani pasażerowie, bo tez w niej jechali? Pasażerowie mogą nawet książki czytać i nic wam do tego, to kierowca spowodował wypadek. Osoby myslace to zrozumieją, lecz od osób piszących komentarz przede mną nawet tego nie wymagam. Pozdrawiam :D
Dodano: 13.05.2019 23:29    Przez: ~Samara
A z takiej racji są obwiniane ze kobieta pasażer przysłoniła kierowcy pole widzenia z prawej strony i do tego rozpraszała kierowcę rozmową z pasażerami z tyłu . Nadal nie czaisz ?
Dodano: 14.05.2019 12:08    Przez: ~kierowca Kirovetsa
Pięknie to napisałeś/ aś. "Kobieta pasażer rozpraszała kierowcę rozmową z pasażerami z tyłu. Skoro rozmawiali pasażerowie między sobą, a nie z kierowcą to o co chodzi? To kierowca ma sie skupiac na jezdzie. Rozumiem, że masz oznakowania na szybach " zakaz rozmów w aucie". Co do pola widzenia... Jesli faktycznie tak było, to uważasz, że kierowca dobrze zrobił wjezdżając na tory nie upewniajac się czy jedzie pociąg? Jeśli ktoś z np. Twojej rodziny, znajomych jedzie z Tobą jako pasażer i przykładowo coś sięga albo się wychyla to jedziesz na oślep (co będzie to będzie) , czy prosisz o odsunięcie się? Chyba mam styczność z "świeżym" kierowcą. Pozdrawiam :)
Dodano: 14.05.2019 15:04    Przez: ~Samara
Masz prawo jazdy i wozisz pasażerów ? Bo po powyższej wypowiedzi jakoś tego nie widać . Jadąc z pasażerem zawsze w jakiś sposób masz ograniczone pole widzenia . Uważam ze kobieta kierująca pojazdem nie dość ze miała ograniczone pole widzenia to również uczestniczyła w konwersacji z pozostałymi paniami . Rozumiem Samaro że jeździsz z korkami w uszach aby nie słyszeć pasażerów jadących w tym samym pojeździe i zadających Ci pytań ? Kierowca ma obowiązek upewnić się czy nie zbliża się pociąg natomiast do obowiązków pasażera należy nieprzeszkadzanie kierowcy . Dlatego w autobusach komunikacji miejskiej często widnieje zakaz rozmów z kierowcą podczas jazdy. Oczywiście nie popieram zachowania kierowcy ale nie zmienia to faktu iż prawdopodobnie nie jest on jedynym winowajcą tego zdarzenia . Co do Świeżego to mam już prawko 20 lat i wypraszam sobie tego typu insynuacje . Ps Byłaś gdzieś poza Koninem ? czy wyciągasz wnioski na podsta ...
Dodano: 15.05.2019 13:04    Przez: ~Kirovets
Jak się czujesz dziś Kochanie?
Dodano: 14.05.2019 09:12    Przez: ~S.K.
Uwielbiam tekst,, z niewyjaśnionych przyczyn". A co jest niezrozumiałe? Znak STOP po coś tam stoi prawda.
Dodano: 14.05.2019 10:13    Przez: ~Knur
Te pociągi z kopalni jeżdżą na tyle wolno że każdy by go zobaczył tylko i wyłącznie wina kierowy.
Dodano: 14.05.2019 13:26    Przez: ~Kierowca
Taka kolizja A OSP Ślesin przyjechalo wszystkimi autami jakie mieli...jprdl
Dodano: 14.05.2019 17:32    Przez: ~OSP
OSP Ślesin posiada 4 auta a ja na zdjęciu widzę dwa
Dodano: 15.05.2019 18:56    Przez: ~PSP
Dobrze się przypatrz kolego PSP. OSP Ślesin to stan umyslu
Dodano: 16.05.2019 09:21    Przez: ~OSP
Czy zabrano kierowcy prawo jazdy?
Dodano: 15.05.2019 19:14    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>