WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Potrącenie na ul. Kosmonautów. Najechał cofając spod banku

Dodano: 15.05.2019 16:50
Źródło: LM.pl

Do potrącenia pieszej doszło dziś po południu na ul. Kosmonautów. 58-letni mężczyzna najechał na 76-latkę, cofając autem spod banku.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 15.30. Jak informuje podkom. Marcin Jankowski, rzecznik prasowy konińskiej policji, 58-letni kierujący volkswagenem cofał spod banku na ul. Kosmonautów. Nie zauważył przechodzącej tam 76-latki, potrącił ją, a następnie jeszcze najechał. Kobieta z obrażeniami ciała zabrana została do szpitala.

Na miejscu zdarzenia, oprócz policji i pogotowia, zjawili się również strażacy, którzy przez pewien czas zabezpieczali ruch na skrzyżowaniu ul. Kosmonautów oraz ul. Dworcowej. Kierującemu volkswagenem zabrane zostało prawo jazdy. Ewentualne dalsze konsekwencje zależą od stopnia obrażeń doznanych przez 76-latkę.

 



  • Potrącenie na ul. Kosmonautów. Najechał cofając spod banku
  • Potrącenie na ul. Kosmonautów. Najechał cofając spod banku
  • Potrącenie na ul. Kosmonautów. Najechał cofając spod banku
  • Potrącenie na ul. Kosmonautów. Najechał cofając spod banku

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:potrącenie,   volkswagen,   bank,   ul. Kosmonautów,   ul. Dworcowa,   policja,   straż pożarna,   pogotowie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jako Podatnik zadam jedno ale za//biście ważne pytanie. PO co tam tylu strażaków? ludzie przeciez za to paliwo płacimy my obywatele. 2 ciężkei wozy strażackie i 15 strażaków stojących z ręcamiw kieszeniach... Skandal!
Dodano: 15.05.2019 18:14    Przez: ~perwers
Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe
Dodano: 15.05.2019 16:57    Przez: ~N
Przed tym bankiem kierowcy najchętniej wjechali by do niego, tam powinien być zakaz wjazdu i postoju.
Dodano: 15.05.2019 18:13    Przez: ~Zakaz wjazdu i postoju
15-tu strażaków do potrącenia pieszej, a dlaczego dyżurny nie wysłał dodatkowo wozu z drabiną ?
Dodano: 15.05.2019 18:40    Przez: ~To ja podatnik
W tym miejscu to wiecznie jest parodia...najgorzej na tych pasach, 1 cię przepuści a 2 pędzi jakby nie widział człowieka idącego przez pasy...
Dodano: 15.05.2019 17:18    Przez: ~ojciec

KOMENTARZE

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe
Dodano: 15.05.2019 16:57    Przez: ~N
Kierowca mógł metodą Cimoszewicza problem rozwiązać i nie byłoby sprawy.
Dodano: 16.05.2019 16:01    Przez: ~sami swoi
W tym miejscu to wiecznie jest parodia...najgorzej na tych pasach, 1 cię przepuści a 2 pędzi jakby nie widział człowieka idącego przez pasy...
Dodano: 15.05.2019 17:18    Przez: ~ojciec
Szanowna Redakcjo chyba trzeba zamazać rejestrację nieoznakowanego radiowozu *** 74531
Dodano: 15.05.2019 17:39    Przez: ~MJ
nie trzeba
Dodano: 15.05.2019 18:06    Przez: ~pe ka e
Nie trzeba bo to radiowóz A nie prywatne auto
Dodano: 15.05.2019 18:45    Przez: ~p k n
A po co jak wszyscy już znają to BMW
Dodano: 15.05.2019 22:31    Przez: ~Miś
Oby była Zdrowa... Sprzedam audi a4 b6 1.8T 2003r automat
Dodano: 15.05.2019 18:02    Przez: ~Qwerty
niech zdrowieje. oddam konia w dobre ręce. wiek i wygląd nieistotny
Dodano: 15.05.2019 23:20    Przez: ~jjj
Przed tym bankiem kierowcy najchętniej wjechali by do niego, tam powinien być zakaz wjazdu i postoju.
Dodano: 15.05.2019 18:13    Przez: ~Zakaz wjazdu i postoju
Przecież tam jest parking!
Dodano: 15.05.2019 21:47    Przez: ~Pablo
Jaki parking ?
Dodano: 16.05.2019 11:53    Przez: ~Gienek
Jako Podatnik zadam jedno ale za//biście ważne pytanie. PO co tam tylu strażaków? ludzie przeciez za to paliwo płacimy my obywatele. 2 ciężkei wozy strażackie i 15 strażaków stojących z ręcamiw kieszeniach... Skandal!
Dodano: 15.05.2019 18:14    Przez: ~perwers
15-tu strażaków do potrącenia pieszej, a dlaczego dyżurny nie wysłał dodatkowo wozu z drabiną ?
Dodano: 15.05.2019 18:40    Przez: ~To ja podatnik
ŻARTS pokazali , że są wszyscy potrzebni, bo są , ale więcej ich matka nie miała.
Dodano: 16.05.2019 09:44    Przez: ~ŻARTowniś
Dla ciekawych po co tyłu strażaków. Odpowiedź...bo informacja była o kobiecie POD samochodem.
Dodano: 16.05.2019 11:47    Przez: ~pieszy
Osoba zgłaszająca twierdziła, że poszkodowana znajduje się uwięziona pod samochodem i takie zgłoszenie otrzymali strażacy. Stąd zadysponowano 3 wozy strażackie. Takie procedury. Lepiej więcej niż za mało.
Dodano: 16.05.2019 11:50    Przez: ~Ratownik
Ja tam nie widziałem aby strażacy stali Z RĘCAMI W KIESZENIACH. Udzieli poszkodowanej pomocy medycznej przed przybyciem pogotowia.
Dodano: 16.05.2019 11:53    Przez: ~Świadek
Po co została wezwana straż pożarna ?? Przecież obowiązek kierowania ruchem i zabezpieczeniem miejsca wypadku zobowiązana jest Policja. Nieuzasadnione wezwanie JRG strata ich czasu i pieniędzy!!!!
Dodano: 15.05.2019 19:11    Przez: ~RDX
Jak zabawa to zabawa.
Dodano: 16.05.2019 11:27    Przez: ~Strażak
Myślę, że to "zasługa" zgłoszenia zdarzenia na numer alarmowy 112
Dodano: 16.05.2019 11:40    Przez: ~Adam
Ano po to tyle straży, że kobieta była zakleszczona pod tym pojazdem i konieczność była użycia specjalistycznego sprzętu do podniesienia tego pojazdu osły !!
Dodano: 15.05.2019 20:38    Przez: ~wkurzony
nie kłam byłem tam i widziałem. Przyjechali bo chyba w koszarach im sie nudzi. Nic sie nie pali i ich wysylaja zeby korzeni nie zapuscili w remizie..
Dodano: 15.05.2019 20:50    Przez: ~123
Mozliwe ze jak ktos zadzwonil na 112 to nie okreslil czy ona kesy zakleszczona pod samochodem i dlatego straz wyslali
Dodano: 15.05.2019 21:31    Przez: ~Www
Dlaczego helikoptera nie wezwano, przecież tam się wydarzyła katastrofa drogowa z licznymi ofiarami śmiertelnymi ?
Dodano: 16.05.2019 11:35    Przez: ~Podatnik
Szkoda że nie napisaliście, że potrącona wtargnęła wprost pod samochód w miejscu nie przeznaczonym dla pieszych (10 m dalej były pasy)! Nie jesteśmy w Indiach, gdzie krowy chodzące po ulicach uważane są za święte.
Dodano: 15.05.2019 21:23    Przez: ~Pablo
Ta kobieta przeszła po pasach i szła chodnikiem w kierunku przychodni
Dodano: 16.05.2019 09:53    Przez: ~jagoda
Kobieta poruszała się prawidłowo, to kierowca popełnił ewidentny błąd.
Dodano: 16.05.2019 11:36    Przez: ~Obserwator
Ta pani nie szła po pasach niestety