WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. XXI Bieg Milowego Słupa. Dziś rywalizują dzieci i młodzież

Dodano: 17.05.2019 13:45
Źródło: LM.pl

W dwudziestu kategoriach wiekowych rywalizują dziś dzieci i młodzież w ramach Biegu Milowego Słupa. Piątkowe zmagania to przedsmak biegu głównego, który odbędzie się w sobotę.

Tradycyjnie, przed głównym biegiem dla dorosłych, dzień wcześniej rywalizują dzieci i młodzież. Zmagania odbywają się na Stadionie im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego oraz, częściowo, w Parku im. F. Chopina. Zawodnicy sprawdzani są w dwudziestu kategoriach wiekowych - od przedszkolaków do uczniów szkół średnich. Najkrótszy dystans, zaledwie 150 m, do przebycia mają najmłodsi, najstarsi biegają na trasach liczących do 1,5 km. 

Zmagania dzieci i młodzieży to przedsmak sobotniej rywalizacji w biegu głównym. Już jutro na Placu Wolności w Koninie stanie miasteczko biegowe, start zaplanowany jest na godz. 17.00. Biegacze do pokonania będą mieli dziesięć kilometrów, a uczestnicy marszu nordic walking - pięć kilometrów. Obie trasy wiodą ulicami starej części Konina oraz Bulwarami Nadwarciańskimi. 

Do tej pory na bieg główny zapisało się 270 uczestników (na 350 miejsc), a na marsz nordic walking - 38 uczestników (na 50 miejsc). Zapisywać można będzie się również w dniu zawodów.



slajd 1 z 40
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Świetna iniciatywa. Pogoda na szczęście się utrzymała. Niestety jej nie możemy zaplanować, organizacyjnie super. Ale cóż nie każdy to decenia
Dodano: 17.05.2019 17:54    Przez: ~Runers
Widzę Pan któremu nic nie pasuje, bezrobotny pobierający 500 ?
Dodano: 17.05.2019 17:30    Przez: ~Daf

KOMENTARZE

Kiedyś było fajnie, jak były te biegi w sobotę. Mogłem przyjść z moimi dziećmi bo było wolne. Teraz przenieśli na piątek i du....a. A tak nawiasem to czy nie przenieśli te zawody na piątek bo przychodzą w ramach lekcji ze szkoły? W sobotę tylko tacy jak ja przychodzą ze swoimi dziećmi a tak dzieci idą z nauczycielami i frekwencja sie robi wyższa...ale czy o to chodzi? Tak w sobotę całe rodziny przychodziły...
Dodano: 17.05.2019 14:49    Przez: ~szkoda
Znowu ten pajac KAMILEK d.......lek. Jeszcze tam pracuje.
Dodano: 18.05.2019 09:26    Przez: ~Mosir
Wielka Pardubicka w Koninie... Jak można dopuścić dzieci i młodzież do biegania po kałużach i krzakach...
Dodano: 17.05.2019 17:10    Przez: ~Marek
Widzę Pan któremu nic nie pasuje, bezrobotny pobierający 500 ?
Dodano: 17.05.2019 17:30    Przez: ~Daf
Lepiej się modlić do obrazu z Jarkiem.
Dodano: 17.05.2019 18:40    Przez: ~Dupiasty Lolek
nie lepiej patrzeć na rudego donaldina twojego guru co nie
Dodano: 17.05.2019 20:39    Przez: ~ala
ale widzę, że od modlitwy do Jarka nieźle ci odpiera....a
Dodano: 18.05.2019 11:42    Przez: ~Kimono
tak powinni z mopem po parku i powycierać kałuże, co za de*il... w życiu nie biegałeś? to nie sa biegi po bieżni, trza było bachora nie posyłać a nie teraz płakać, najlepiej trzymaj go przed kompem to sie nie pobrudzi
Dodano: 18.05.2019 20:32    Przez: ~biegacz
I Sekretarz MOSiR wytyczał trasę przez knieje, łąki i kałuże. Brawo. Brawissimo. Trochę więcej wyobraźni w przyszłym roku prosimy
Dodano: 17.05.2019 17:12    Przez: ~Jacek
troche mniej de*ilnego myślenia, trasy te same co roku, zdziwiony? ktoś zmuszał do przyjścia, trzeba było siedziec przed kompem
Dodano: 18.05.2019 20:34    Przez: ~biegacz
Wymyśl lepsza trasę, od wody i blota jeszcze nikt nie umerł, a liczy sie udział i dobra zabawa
Dodano: 17.05.2019 17:52    Przez: ~Kotek
Pogody się nie planuje. Imprezy owszem i to z wyprzedzeniem
Dodano: 17.05.2019 17:55    Przez: ~..
Świetna iniciatywa. Pogoda na szczęście się utrzymała. Niestety jej nie możemy zaplanować, organizacyjnie super. Ale cóż nie każdy to decenia
Dodano: 17.05.2019 17:54    Przez: ~Runers
Super.Zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci bezcenne. Radości miały co nie miara
Dodano: 17.05.2019 17:58    Przez: ~Edyta
A co dopiero jak do Konina przyjedzie cyrk
Dodano: 17.05.2019 19:30    Przez: ~Ło rety
Czy to miasto potrafi coś dobrze zorganizować ? Zresztą tu nigdy w niczym nie było dobrej frekwencji !
Dodano: 17.05.2019 18:02    Przez: ~Jo
Na Ciebie nie ma co liczyć - no chyba, że flaszkę obalić, komuś tyłek obgadać, poleżeć na kanapie.
Dodano: 17.05.2019 18:42    Przez: ~🤥💩
Dlatego nie chodzę na imprezy w Koninie,tylko jeżdżę do Poznania,Torunia,czy nawet Gniezna,tu tylko robota i spanie
Dodano: 17.05.2019 19:14    Przez: ~Jo
i krzyz na droge
Dodano: 18.05.2019 20:36    Przez: ~koninianin
wstyd-puszczać dzieci po kałużach i błocie
Dodano: 17.05.2019 18:46    Przez: ~wstyd
Faktycznie lepiej niech siedzą w domach. Pogoda deszczowa była od tygodnia. Mieli odwołać z tego powodu wydarzenie?Pogoda i tak dopisała..
Dodano: 17.05.2019 20:19    Przez: ~Nie wierzę w ludzi czasem..
Frekwencja fajna, więc impreza musiała być na pewno udana. Brawo dla organizatorów i miasta za to, że coś się dzieje! Oprawa, muzyka, drony i wiele innych czyni cuda takiego nieocenionym:)
Dodano: 17.05.2019 20:32    Przez: ~Zawodniczka
Patrząc na poziom sprawności dzieci w szkołach obiektywnie każdy stwierdzi, że jest źle. Zrobić coś dla dzieci, aby mogły się trochę poruszać wyjść z inicjatywą to i tak się ludziom nie podoba. To może Ci, którzy tak narzekają na złą trasę zapewnią swoim dzieciom jak i nam wszystkim lepszą trasę, organizacje i nagrody?! Myślę, że dzieci dzisiaj pokazały i ocenił biegi po swojemu - radością i dobra zabawa, która dziś przeżyły. Dziś był ich dzień i dla nich był to radosny czas, więc cel został osiągnięty!
Dodano: 17.05.2019 20:35    Przez: ~Rodzic
1 z 5
12345>>