WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Powiatowe Dni Rodziny i Gminny Dzień Dziecka na Dniach Kramska

Dodano: 26.05.2019 20:29
Źródło: LM.pl

Kilka imprez w jednej. Podczas Dni Kramska świętowano Powiatowe Dni Rodziny, a także Gminny Dzień Dziecka. Atrakcji nie brakowało.

To pierwsze takie święto gminy Kramsk. Wczoraj można było podziwiać pojazdy militarne, a dzisiaj dzieci z rodzicami przeszli w barwnym korowodzie. W miejscowym amfiteatrze mieszkańców gminy przywitał wójt Andrzej Nowak, który odniósł się do Powiatowych Dni Rodziny.

- Początkiem rodziny jest pragnienie, żeby być ubogaconym o dziecko, dzieci. Grupa, która jest rodziną pragnie wspólnie, aby dar wolności życia i dysponowania ciałem i duszą nie były zakłócone przez żadne zło naszego losu. Życzę, żeby kroki stawiane w rodzinie przez dzieci były krokami pełnymi zdrowia, radości, sprawności i gracji – mówił Andrzej Nowak. - Myśląc o rodzinach myślimy też o rodzinach zastępczych. Powiat koniński pełni w skali kraju pionierską rolę. Ponad 100 dzieci wróciło do rodzin biologicznych – dodał.

O tym, że rodzina jest najważniejszym elementem społeczeństwa mówił również przewodniczący Rady Powiatu Konińskiego – Janusz Stankiewicz. Samorządowcy wspólnie z Anną Lewandowską, prezesem Towarzystwa Inicjatyw Obywatelskich oraz Krzysztofem Czajkowskim ze Starostwa Powiatowego w Koninie, rzucili uczestnikom festynu kolorowe piłki.

Podczas imprezy nie zabrakło występów przedszkolaków oraz podopiecznych ośrodka kultury. Były też balony, dmuchańce i malowanie buziek.

slajd 1 z 38
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nie byłem przekonany do wyboru nowych włodarzy ale po weekendzie czapki z głów z nawet udana imprezę 🙏👍
Dodano: 27.05.2019 06:29    Przez: ~mam
nowi włodarze nie byli organizatorami .... podpieli sie pod powiat i trzy w jednym wyszło, — było kiepsko przedszkolakami i rodzicami robi sie obecność na imprezie 10 zl dmuchaniec... wójt zapomial kiedy mial dzieci, pani zastepca też, — ale w tej kramskiej bidzie i totalnej imprezowej nedzy GOK -to dobre i to moze cos z tego bedzie na przyszlość- no i ludzie korzystajcie z takich imprez mimo tych cen- to dla was....
Dodano: 27.05.2019 08:37    Przez: ~kramsk
tłoku nie było... jak to w Kramsku...
Dodano: 27.05.2019 08:47    Przez: ~Jan
imreza dla miejscowych alkoholikow
Dodano: 27.05.2019 09:51    Przez: ~jw
byłeś?
Dodano: 27.05.2019 10:03    Przez: ~Gab
Ty jw trzymaj się mocno swoich wideł
Dodano: 27.05.2019 10:52    Przez: ~lol
nie było darmówki, tylko kilka piłek a by się o nie pobili. Taka gmina i lud boży...
Dodano: 27.05.2019 10:52    Przez: ~kleryk
a co chciałeś za darmo jeszcze
Dodano: 27.05.2019 16:24    Przez: ~ministrant
Dmuchańce oraz malowanie buziek z tego co pamiętam kreatorzyimprez.pl/malowanie-buziek Naprawdę profesjonalna usługa, skupiona w 100% na dzieciach, pełni pomysłów na kreatywne zabawy!
Dodano: 28.05.2019 09:46    Przez: ~Iza
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO