WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Powiatowe Dni Rodziny i Gminny Dzień Dziecka na Dniach Kramska

Dodano: 26.05.2019 20:29
Źródło: LM.pl

Kilka imprez w jednej. Podczas Dni Kramska świętowano Powiatowe Dni Rodziny, a także Gminny Dzień Dziecka. Atrakcji nie brakowało.

To pierwsze takie święto gminy Kramsk. Wczoraj można było podziwiać pojazdy militarne, a dzisiaj dzieci z rodzicami przeszli w barwnym korowodzie. W miejscowym amfiteatrze mieszkańców gminy przywitał wójt Andrzej Nowak, który odniósł się do Powiatowych Dni Rodziny.

- Początkiem rodziny jest pragnienie, żeby być ubogaconym o dziecko, dzieci. Grupa, która jest rodziną pragnie wspólnie, aby dar wolności życia i dysponowania ciałem i duszą nie były zakłócone przez żadne zło naszego losu. Życzę, żeby kroki stawiane w rodzinie przez dzieci były krokami pełnymi zdrowia, radości, sprawności i gracji – mówił Andrzej Nowak. - Myśląc o rodzinach myślimy też o rodzinach zastępczych. Powiat koniński pełni w skali kraju pionierską rolę. Ponad 100 dzieci wróciło do rodzin biologicznych – dodał.

O tym, że rodzina jest najważniejszym elementem społeczeństwa mówił również przewodniczący Rady Powiatu Konińskiego – Janusz Stankiewicz. Samorządowcy wspólnie z Anną Lewandowską, prezesem Towarzystwa Inicjatyw Obywatelskich oraz Krzysztofem Czajkowskim ze Starostwa Powiatowego w Koninie, rzucili uczestnikom festynu kolorowe piłki.

Podczas imprezy nie zabrakło występów przedszkolaków oraz podopiecznych ośrodka kultury. Były też balony, dmuchańce i malowanie buziek.

slajd 1 z 38
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nie byłem przekonany do wyboru nowych włodarzy ale po weekendzie czapki z głów z nawet udana imprezę 🙏👍
Dodano: 27.05.2019 06:29    Przez: ~mam
nowi włodarze nie byli organizatorami .... podpieli sie pod powiat i trzy w jednym wyszło, — było kiepsko przedszkolakami i rodzicami robi sie obecność na imprezie 10 zl dmuchaniec... wójt zapomial kiedy mial dzieci, pani zastepca też, — ale w tej kramskiej bidzie i totalnej imprezowej nedzy GOK -to dobre i to moze cos z tego bedzie na przyszlość- no i ludzie korzystajcie z takich imprez mimo tych cen- to dla was....
Dodano: 27.05.2019 08:37    Przez: ~kramsk
tłoku nie było... jak to w Kramsku...
Dodano: 27.05.2019 08:47    Przez: ~Jan
imreza dla miejscowych alkoholikow
Dodano: 27.05.2019 09:51    Przez: ~jw
byłeś?
Dodano: 27.05.2019 10:03    Przez: ~Gab
Ty jw trzymaj się mocno swoich wideł
Dodano: 27.05.2019 10:52    Przez: ~lol
nie było darmówki, tylko kilka piłek a by się o nie pobili. Taka gmina i lud boży...
Dodano: 27.05.2019 10:52    Przez: ~kleryk
a co chciałeś za darmo jeszcze
Dodano: 27.05.2019 16:24    Przez: ~ministrant
Dmuchańce oraz malowanie buziek z tego co pamiętam kreatorzyimprez.pl/malowanie-buziek Naprawdę profesjonalna usługa, skupiona w 100% na dzieciach, pełni pomysłów na kreatywne zabawy!
Dodano: 28.05.2019 09:46    Przez: ~Iza
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO