WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Twój głos jest ważny. Młodzi podejmowali pierwsze decyzje

Dodano: 4.06.2019 14:51
Źródło: LM.pl

Około 900 młodych ludzi wzięło udział w międzyszkolnym happeningu, który po raz dziewiąty odbył się na konińskim stadionie. Uczestnicy stworzyli na murawie hasło „Twój głos jest ważny”.

Z okazji Dnia Dziecka, ale też dla uczczenia 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego zorganizowano imprezę dla najmłodszych mieszkańców Konina.

- Uważam, że powinniśmy tych młodych ludzi wychować na aktywnych i odpowiedzialnych obywateli. Muszą wiedzieć, że podejmowanie decyzji jest ważne dla społeczności, liczy się każdy głos. Dzisiaj głosujemy, czy chcemy mieć lody na imprezie, czy być zwolnieni z pytania do końca tygodnia – mówi Urszula Maciaszek ze stowarzyszenia „Młodzi Aktywni”.

Zdecydowana większość, bo 385 osób opowiedziało się za lodami, a 40 za zakazem pytania na lekcjach. Podczas imprezy nie zabrakło dmuchańców, festiwalu baniek, dmuchanych kul oraz konkurencji sprawnościowych.

slajd 1 z 61
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pani Urszulo - szacunek. Troche za goraco ale fajny pomysl z ta straza
Dodano: 04.06.2019 16:32    Przez: ~M
Od wychowywana p.Maciaszek są rodzice a nie młodzi jacyś i aktywni
Dodano: 04.06.2019 17:04    Przez: ~Brexit
"Podczas imprezy nie zabrakło dmuchańców" - zapomnieliście dopisać, że PŁATNYCH dmuchańców!Zaprosimy dzieciaki, a potem wyciągniemy od nich kasę. Doskonały pomysł, jest się czym pochwalić! :/
Dodano: 04.06.2019 17:46    Przez: ~ja
nie no nie wierzę z ta kasą
Dodano: 04.06.2019 18:43    Przez: ~mama
Ludzie, to miało być współne spędzenie czasu przez dzieciaki, a nie wszystko za darmo. BYł festiwal baniek za free, lody za free, rózne warsztaty, konkurencje sportowe... Chyba to 500 niektóym nieźle namieszało w głowach.
Dodano: 04.06.2019 22:04    Przez: ~obserwator
Ktoś to może udowodnić?
Dodano: 05.06.2019 07:15    Przez: ~Ojciec
Czy mozna się dowiecie o tych płatnych dmuchancach?
Dodano: 05.06.2019 07:17    Przez: ~Fr
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO