WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

LM Extra. Droższa strefa parkowania poprawi sytuację w Koninie?

Dodano: 9.06.2019 12:30

Czy wzrost opłat w Strefie Płatnego Parkowania sprawi, że kierowcom po mieście będzie się poruszać łatwiej? A może Konin wcale nie ma aż tak dużego problemu z parkingami?

Pod koniec maja konińscy radni zaakceptowali podwyższenie stawek za parkowanie płatnej strefie. Ma to pomóc zwiększyć rotację w tych miejscach. A co z parkingami bezpłatnymi? Jedni mówią, że problemy z parkowaniem są, drudzy - że na tle innych miast Konin nie wypada tak źle. O tym, gdzie mają powstać nowe miejsca do parkowania, czy płatna strefa zostanie rozszerzona i jakie udogodnienia czekają na właścicieli aut hybrydowych - w najnowszym odcinku LM Extra.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lm extra,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Władze Konina tylko stać żeby po kieszeniach mieszkańcom zaglądać . Kasę od mieszkańców wyciągać , bo na premie i wypłaty zaraz zabraknie a przecież baloniki kosztują i trzeba coś puszczać w powietrze ...lansowanie to piorytety władz Konina . Władze Konina do trudniejszych zadań przecież nie są stworzone , to tematy już ponad ich możliwości gdzie odcinek Okólna zamknięta i nie ważne jak sobie radzą mieszkańcy Konina .Żadnej troski o mieszkańców i o to co się dzieje w Koninie , nie wane ze drogi są zakorkowane. Przed wyborami same słodkie , słowa że Konin to Miasto Bezpieczne i w takim Koninie chcemy żyć....i spoczęło tylko na samych deklaracjach wyborczych . Żadnego pokrycia wcześniejszych słów.... Zapłacicie za chwile w wyborach i nie ważcie się domagać żeby Was mieszkańcy wybrali . Mieszkańcy domagają się otwarcia odcinka Okólna już przed wakacjami a nie we wrześniu bez żadnych gwarancji pisemnych gdzie bedzie otwar
Dodano: 9.06.2019 12:53    Przez: asdar6
Zróbcie odrazu 10zl za minutę i będziecie mieli spokój jeżeli tak dbacie o mieszkańców aby była spora rotacja, ściema jakiej mało, miasto ma potężne długi zaciąga kredyty i kasa potrzeba
Dodano: 9.06.2019 12:49    Przez: ~Daf
Klon Petru Korytkowski dobije to miasto i mieszkańców.
Dodano: 9.06.2019 13:24    Przez: ~daro
Prezesi spółek chapią po 50000 miesięcznie a nas ograbia się na podwyżkach. Komu odpalają dole że ciągle są w korycie ?
Dodano: 9.06.2019 14:50    Przez: ~Siem pytam
Nawet 20 zł Po co później zawracać sobie znowu głowę
Dodano: 9.06.2019 13:17    Przez: ~Aneta

KOMENTARZE

Prezesi spółek chapią po 50000 miesięcznie a nas ograbia się na podwyżkach. Komu odpalają dole że ciągle są w korycie ?
Dodano: 09.06.2019 14:50    Przez: ~Siem pytam
Zobacz na stronie MAM PRAWO WIEDZIEĆ PREZESA MZGOK
Dodano: 09.06.2019 15:48    Przez: ~ala
Ulgi dla właścicieli aut hybrydowych - hybrydami głównie pewnie radni i ich rodziny jeżdżą, bo normalnie pracujących ludzi na nie nie stać. A co do parkingów nie będzie rotacji, tylko większy ścisk na uliczkach obok stref płatnych, tak jak jest to na dworcowej - uliczka za sklepami jest nie przejezdna prawie przez cały dzień, mieszkaniec nie ma szans zaparkować.
Dodano: 09.06.2019 14:57    Przez: ~Brak słów.
Z pustego i Salomon nie naleje! Ludzie czy PiS to cudotwórcy? Nie bądżcie naiwni! Zobaczcie, co dzieje się z cenami na żywność?
Dodano: 09.06.2019 14:57    Przez: ~konin
Gdyby w Koninie PiS przejął władze mielibyśmy wsparcie rządowe, a tak mieszkańców Konina władze z PO będą gnębić POdwyżkami opłat i podatków.
Dodano: 09.06.2019 15:36    Przez: ~Tak wybraliście
ale nie zrozumieli i niech płacą
Dodano: 09.06.2019 15:49    Przez: ~gostel
zawsze tak było z cenami
Dodano: 09.06.2019 15:58    Przez: ~po
Nie mam już siły. Czy to takie trudne do zrozumienia. Ilość urzędników z ich przepisami- podatkami przekroczyła już dawno przyzwoite granice. Nie będzie nic taniej i lepiej , jeżeli to chwilówki dla zmylenia przeciwnika - czyli Nas. Zobaczcie co nas otacza, przepisy na wszystko i podatki na wszystko.
Dodano: 10.06.2019 10:05    Przez: ~Samo dobrze sie nie zrobi
Do kogo żale ta wybraliście to macie PO
Dodano: 09.06.2019 15:21    Przez: ~on
Na pewno 50 gr więcej sprawi,że ludzie będą krócej oblegac parking.... Złodzieje wszędzie szukają kasy i znowu oczywiście zapłacą mieszkańcy...
Dodano: 09.06.2019 15:54    Przez: ~Mieszaniec
kasa pusta .....
Dodano: 09.06.2019 15:57    Przez: ~asiko
ja pracuje na zatorzu i zajmuje ludzia parking
Dodano: 09.06.2019 16:03    Przez: ~wstyd
Jak się nie wezmą konkretnie Radni z prawicy to nie zagłosuję za nimi są mało aktywni,mało zapytań itp Proszę przykładać sie do pracy na rzecz mieszkańców waszych wyborców
Dodano: 09.06.2019 16:09    Przez: ~wyborca
zwiększenie opłaty za parkowanie polepszy jedynie budżet miasta... naprawdę myślicie że ludzie przestaną jeździć i parkować?? a co z firmami, które mają swoje siedziby przy strefie?
Dodano: 09.06.2019 16:14    Przez: ~Borys
ludzie to naiwniaki kupią każdą bajkę ....
Dodano: 09.06.2019 16:20    Przez: ~gala
szczytem chmstwa jest płanty parking dla niepełonosprawnych przy szpitalu .chorzy inawalidzi na zabiegach, rechabilitacji, w kolejkach do lekarzy i kaska do ustawionego ku.. a ,bez honoru leci.dyrekcja szpitala za te praktyki z władzami mista do wymiany .pazerne cwoki
Dodano: 09.06.2019 16:27    Przez: ~emeryt
zgadzam sie
Dodano: 09.06.2019 16:31    Przez: ~obyw
Trza mieć zryty łeb by stwierdzić że parę groszy spowoduje brak aut w mieście. W jakim ścieku takie paja CE pływają ?
Dodano: 09.06.2019 18:33    Przez: ~Wodnik
Nikt tak nie stwierdził. Słuchaj że zrozumieniem. " Będzie większa rotacja a nie brak samochodów"