WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

LM Extra. Droższa strefa parkowania poprawi sytuację w Koninie?

Dodano: 9.06.2019 12:30

Czy wzrost opłat w Strefie Płatnego Parkowania sprawi, że kierowcom po mieście będzie się poruszać łatwiej? A może Konin wcale nie ma aż tak dużego problemu z parkingami?

Pod koniec maja konińscy radni zaakceptowali podwyższenie stawek za parkowanie płatnej strefie. Ma to pomóc zwiększyć rotację w tych miejscach. A co z parkingami bezpłatnymi? Jedni mówią, że problemy z parkowaniem są, drudzy - że na tle innych miast Konin nie wypada tak źle. O tym, gdzie mają powstać nowe miejsca do parkowania, czy płatna strefa zostanie rozszerzona i jakie udogodnienia czekają na właścicieli aut hybrydowych - w najnowszym odcinku LM Extra.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lm extra,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Władze Konina tylko stać żeby po kieszeniach mieszkańcom zaglądać . Kasę od mieszkańców wyciągać , bo na premie i wypłaty zaraz zabraknie a przecież baloniki kosztują i trzeba coś puszczać w powietrze ...lansowanie to piorytety władz Konina . Władze Konina do trudniejszych zadań przecież nie są stworzone , to tematy już ponad ich możliwości gdzie odcinek Okólna zamknięta i nie ważne jak sobie radzą mieszkańcy Konina .Żadnej troski o mieszkańców i o to co się dzieje w Koninie , nie wane ze drogi są zakorkowane. Przed wyborami same słodkie , słowa że Konin to Miasto Bezpieczne i w takim Koninie chcemy żyć....i spoczęło tylko na samych deklaracjach wyborczych . Żadnego pokrycia wcześniejszych słów.... Zapłacicie za chwile w wyborach i nie ważcie się domagać żeby Was mieszkańcy wybrali . Mieszkańcy domagają się otwarcia odcinka Okólna już przed wakacjami a nie we wrześniu bez żadnych gwarancji pisemnych gdzie bedzie otwar
Dodano: 9.06.2019 12:53    Przez: asdar6
Zróbcie odrazu 10zl za minutę i będziecie mieli spokój jeżeli tak dbacie o mieszkańców aby była spora rotacja, ściema jakiej mało, miasto ma potężne długi zaciąga kredyty i kasa potrzeba
Dodano: 9.06.2019 12:49    Przez: ~Daf
Klon Petru Korytkowski dobije to miasto i mieszkańców.
Dodano: 9.06.2019 13:24    Przez: ~daro
Prezesi spółek chapią po 50000 miesięcznie a nas ograbia się na podwyżkach. Komu odpalają dole że ciągle są w korycie ?
Dodano: 9.06.2019 14:50    Przez: ~Siem pytam
Nawet 20 zł Po co później zawracać sobie znowu głowę
Dodano: 9.06.2019 13:17    Przez: ~Aneta

KOMENTARZE

Kogo wy wybieracie w Koninie ludzie oszaleliście tylko doją ludzi
Dodano: 09.06.2019 20:30    Przez: ~xmen
Płatne parkingi przed obiektami użyteczności publicznej. Skandal Panie Prezydencie to taka platforma i jeszcze obywatelska
Dodano: 09.06.2019 20:37    Przez: ~xyz
Cena powinna wynosić 1 zł za godzinę to wtedy jest szansa na efekty.
Dodano: 09.06.2019 21:39    Przez: ~jan
proponuje zmienić władze konina
Dodano: 09.06.2019 21:45    Przez: ~as
Mam pytanko: Czy radni płacą za parkowanie czy korzystają z przywilejów na niepłacenie? Może warto znieść darmowe przejazdy i inne takie tam "ułatwiacze"
Dodano: 09.06.2019 23:49    Przez: ~nadal koninianka
Abonament za wodę podnieśli o 100% porównajcie faktury więc parkingi też dadzą radę takich mamy radnych i władze Konina. Zadowoleni?
Dodano: 10.06.2019 01:19    Przez: ~mieszkaniec
dobrze niech parkingi kosztują to wymusi rotację na tych miejscach. Uruchomić tylko płatność kartą i będzie idealnie.
Dodano: 10.06.2019 09:05    Przez: ~Radosław
Władzom naszego miasta zupełnie już odbija ,nieudolny system zarządzania ,który nie prowadzi do niczego tym bardziej do poprawy jakości życia ,jak dotąd to od 30- kilku lat zarządzający nie biorą żadnej odpowiedzialności naprawy rozpadu zasobów ludzkich poprzez brak działań zmierzających do dalszego rozkwitu tej części wielkopolski ,nie potrafią w żaden sensowny sposób ściągnąć inwestorów jak to robi chociażby ościenna gmina Stare Miasto ,ale i Września ,która do niedawna była za nami lata świetlne pod względem rozwoju, włodarze potrafią windować tylko kolejne podwyżki wyciągając je z kieszeni płacących już podatki obywateli ,a nie szukać złotego środka na rozwiązanie tej sytuacji ,bierność i brak działania władz w tym przypadku powoduje ucieczkę młodych ,zdolnych osób ,które wiedzą ,że to miasto nie pomoże się im rozwijać ,a tylko zdzierać owoce ich ciężkiej pracy poprzez nakładanie kolejnych roszczeń.
Dodano: 10.06.2019 09:37    Przez: ~realista
Większość ma dosyć ciągłych podwyżek, rozrostu Urzędniczego i kolejnych przepisów. Władza ma to za nic, jakby byli z innej gliny. Pewnego pięknego dnia skończy się żerowanie na drugim człowieku i życie na sępa. Przywileje , przywileje , a pozostała część narodu ,, musi ,, płacić haracz.
Dodano: 10.06.2019 09:45    Przez: ~bezczelni
Jasne, tak poprawi, jak do tej pory, ze pod swoim blokiem mam zupełnie obce auta tych, którzy żydzą na parkometr....
Dodano: 10.06.2019 12:00    Przez: ~Ewa
3 z 4
<<1234>>
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO