WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

LM Extra. Droższa strefa parkowania poprawi sytuację w Koninie?

Dodano: 9.06.2019 12:30

Czy wzrost opłat w Strefie Płatnego Parkowania sprawi, że kierowcom po mieście będzie się poruszać łatwiej? A może Konin wcale nie ma aż tak dużego problemu z parkingami?

Pod koniec maja konińscy radni zaakceptowali podwyższenie stawek za parkowanie płatnej strefie. Ma to pomóc zwiększyć rotację w tych miejscach. A co z parkingami bezpłatnymi? Jedni mówią, że problemy z parkowaniem są, drudzy - że na tle innych miast Konin nie wypada tak źle. O tym, gdzie mają powstać nowe miejsca do parkowania, czy płatna strefa zostanie rozszerzona i jakie udogodnienia czekają na właścicieli aut hybrydowych - w najnowszym odcinku LM Extra.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lm extra,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Władze Konina tylko stać żeby po kieszeniach mieszkańcom zaglądać . Kasę od mieszkańców wyciągać , bo na premie i wypłaty zaraz zabraknie a przecież baloniki kosztują i trzeba coś puszczać w powietrze ...lansowanie to piorytety władz Konina . Władze Konina do trudniejszych zadań przecież nie są stworzone , to tematy już ponad ich możliwości gdzie odcinek Okólna zamknięta i nie ważne jak sobie radzą mieszkańcy Konina .Żadnej troski o mieszkańców i o to co się dzieje w Koninie , nie wane ze drogi są zakorkowane. Przed wyborami same słodkie , słowa że Konin to Miasto Bezpieczne i w takim Koninie chcemy żyć....i spoczęło tylko na samych deklaracjach wyborczych . Żadnego pokrycia wcześniejszych słów.... Zapłacicie za chwile w wyborach i nie ważcie się domagać żeby Was mieszkańcy wybrali . Mieszkańcy domagają się otwarcia odcinka Okólna już przed wakacjami a nie we wrześniu bez żadnych gwarancji pisemnych gdzie bedzie otwar
Dodano: 9.06.2019 12:53    Przez: asdar6
Zróbcie odrazu 10zl za minutę i będziecie mieli spokój jeżeli tak dbacie o mieszkańców aby była spora rotacja, ściema jakiej mało, miasto ma potężne długi zaciąga kredyty i kasa potrzeba
Dodano: 9.06.2019 12:49    Przez: ~Daf
Klon Petru Korytkowski dobije to miasto i mieszkańców.
Dodano: 9.06.2019 13:24    Przez: ~daro
Prezesi spółek chapią po 50000 miesięcznie a nas ograbia się na podwyżkach. Komu odpalają dole że ciągle są w korycie ?
Dodano: 9.06.2019 14:50    Przez: ~Siem pytam
Nawet 20 zł Po co później zawracać sobie znowu głowę
Dodano: 9.06.2019 13:17    Przez: ~Aneta

KOMENTARZE

Brawo prezydent! A już myślałam, że poprzednik zaorał to miasto.
Dodano: 10.06.2019 21:03    Przez: ~kik
Kolejny skok na kasę, a gdzie są parkingi buforowe, które miały powstać za pieniądze z płatnych stref parkowania. Konin staje się skansenem emerytów, coraz mniej miejsc pracy i coraz wyższe koszty zamieszkania. Brawo jak tak dalej pójdzie to zostaną tylko emeryci, urzędnicy i markety.
Dodano: 11.06.2019 10:55    Przez: xerxes
Jeżeli nowo wybrana władza w taki sposób wykazuje troskę o kierowców Konina to nie wypada nic innego tylko pogratulować. Skubanie posiadaczy pojazdów jest obrzydliwe. Opinia taka dotyczy wszystkich od handlujących samochodami,częściami zamiennymi,paliwem, ubezpieczeniami,parkowaniem itd. Kierowcy naciągani są jak guma w procy.
Dodano: 11.06.2019 12:15    Przez: ~Koninianin
Co tam parking. Demokracja jest zagrożona
Dodano: 11.06.2019 20:47    Przez: ~dd
4 z 4
<<1234
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO