WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolorowy korowód przeszedł z nowej do starej części miasta

Dodano: 8.06.2019 22:09
Źródło: LM.pl

Barwny korowód rozpoczął ostatni dzień jubileuszowego 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Tak jak zawsze, uczestników festiwalu prowadziła orkiestra i mażoretki. Tym razem jednak trasa kolorowego oraz głośnego korowodu była inna niż zwykle. Po raz pierwszy w historii, impreza odbywa się poza amfiteatrem. Dlatego, kilka tysięcy osób przeszło sprzed Konińskiego Domu Kultury, ul. Dworcową, Warszawską i Wojska Polskiego, aż do pl. Wolności.

To tam, w sercu starówki odbywa się w tym roku koncert galowy.

slajd 1 z 66
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Włodarze miasta jak mogliście dopuścić do ruiny amfiteatru? Wasze rządy to ruina Konina.
Dodano: 8.06.2019 22:29    Przez: ~elo
Czy będą fajerwerki na koniec festiwalu czy Korytkowski klon Petru zakazał jak w sylwestra?
Dodano: 8.06.2019 22:35    Przez: ~Pytam
rewelacja!!!!proponuję jeden taki przemarsz tygodniowo przed UM,może władze miasta zwrócą uwagę jaki syf jest na ulicach i chodnikach w mieście
Dodano: 8.06.2019 23:42    Przez: ~mieszkaniec
Zamiast zrobić scenę i imprezę na stadionie miejskim, to dzieciaki musiały maszerować taki kilometr na ciasnotę Placu Wolności.
Dodano: 9.06.2019 01:01    Przez: ~.......
Uczciwie amfiteatr niszczeje od 30 lat co najmniej. Z reszta po co nam amfiteatr kosztowny w utrzymaniu zeby jeden koncert raz na rok zrobic? Lepiej fajny stadion na ktorym normalnie grają piłkarze a od święta imprezy
Dodano: 9.06.2019 07:17    Przez: ~eM

KOMENTARZE

Włodarze miasta jak mogliście dopuścić do ruiny amfiteatru? Wasze rządy to ruina Konina.
Dodano: 08.06.2019 22:29    Przez: ~elo
Uczciwie amfiteatr niszczeje od 30 lat co najmniej. Z reszta po co nam amfiteatr kosztowny w utrzymaniu zeby jeden koncert raz na rok zrobic? Lepiej fajny stadion na ktorym normalnie grają piłkarze a od święta imprezy
Dodano: 09.06.2019 07:17    Przez: ~eM
Burz co Do Wyburzenia! Zbuduj co Można Budować!
Dodano: 09.06.2019 10:48    Przez: ~S_J
użyj mózgu pisiorku
Dodano: 09.06.2019 15:57    Przez: ~tom
Czy będą fajerwerki na koniec festiwalu czy Korytkowski klon Petru zakazał jak w sylwestra?
Dodano: 08.06.2019 22:35    Przez: ~Pytam
czego to sie nie robi żeby zabłysnąć ??
Dodano: 08.06.2019 22:52    Przez: ~sołtys
rewelacja!!!!proponuję jeden taki przemarsz tygodniowo przed UM,może władze miasta zwrócą uwagę jaki syf jest na ulicach i chodnikach w mieście
Dodano: 08.06.2019 23:42    Przez: ~mieszkaniec
Zamiast zrobić scenę i imprezę na stadionie miejskim, to dzieciaki musiały maszerować taki kilometr na ciasnotę Placu Wolności.
Dodano: 09.06.2019 01:01    Przez: ~.......
Paranoja gdzie P Prezydent to wymyślił błonia puste ,stadion zaraz się zawali a on wymyślił Starówkę tego miejsca już nikt nie tchnie do życis
Dodano: 09.06.2019 01:05    Przez: ~Klon
Dziwne, że nasz Pan Prezydent i jego świta nie wpadli na genialny pomysł puszczenia korowodu przez ulicę OKÓLNĄ . A co niech prezydent poskacze sobie przez barykady betonowe .Może w końcu dostrzegły by władze konińskie jak żyje się w tej części Konina gdzie cierpią mieszkańcy Konina z V osiedla , Grójca , Laskówca, Rudzicy...itp . To koszmar dla miasta całego . Ulice nieprzejezdne .Gdzie hasła mówione o bezpiecznym Koninie. Gdzie jest ten BEZPIECZNY KONIN..!!! Obecna władza rządząca nie jest dla mieszkańców Konina to ewidentnie widać. Mieszkańcy Konina apelują do władz o bezwłoczne załatwienie sprawy otwarcia ulicy Okólnej przed wakacjami . Dziwne ,że dzisiaj juz ma jechać pociąg z Poznania do Warszawy i ma jechać przez przejazd Okólna niby nie skończony , to co w końcu inwestycja skończona czy nie . Pociągi pojadą ale ludzie juz nie mogą przejechać , ?? Żadnego wsparcia od władz Konina !! Chamstwo gdzie mieszkańcy nie mogą liczyć na władze Konina,jak zawsze z resztą!!
Dodano: 09.06.2019 07:50    Przez: asdar6
POMYSŁ? ??? NIE NO NIE ROZSMIESZAJ MNIE
Dodano: 09.06.2019 08:52    Przez: ~Tomek
Napisze jeszcze raz bo usuneliscie bezprawnie moj komentarz. Dziewczynki wymalowane jak na paradzie gejów i tranwestytow.
Dodano: 09.06.2019 11:32    Przez: ~Go
Parada błaznów.
Dodano: 09.06.2019 11:54    Przez: ~Dance
Blazen powyzej napisal kretynski belkot... W jakim celu?
Dodano: 09.06.2019 13:44    Przez: ~Pn
Że ten most się nie zawalil...toche ryzykowali przechodząc..
Dodano: 09.06.2019 12:23    Przez: ~SzkodaSłów
On sie zawalijak ty tam bedziesz jechal swoij 20letnim zlomem..
Dodano: 09.06.2019 13:45    Przez: ~Pn
Nowy Konin umieraBo budżetu miasta tylko na start Konin idzieNowemu Koninowi pozostaje tylko KBOWSTYD!
Dodano: 09.06.2019 17:21    Przez: ~Koryytooo
1 z 2
12>>