WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwie uczennice ZSEU w Żychlinie w gronie laureatów olimpiady

Dodano: 12.06.2019 12:40
Źródło: LM.pl

Uczennice Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w okręgu krakowskim.

Etap centralny zmagań odbył się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Jestem pod wrażeniem tego, jak wielką wiedzą dysponują młodzi ludzie. Najlepsze wyniki gwarantują, że są świetnie przygotowani do studiowania. Mam nadzieję, że wszyscy finaliści oraz laureaci XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych podejmą naukę na renomowanych uczelniach w całym kraju”- mówił prof. dr hab. Marek Stefan Szyndel, przewodniczący Komitetu Głównego OWiUR.

Uczestnicy olimpiady musieli rozwiązać test składający się z 60 pytań oraz wykonując trzy zadania praktyczne. Agata Wieczorkiewicz z III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych ZSEU w Żychlinie, zajęła czwarte miejsce w Polsce. Natomiast Erika Świętanowska z tej samej szkoły zajęła dziesiąte miejsce.

fot. ZSEU Żychlin

  • Dwie uczennice ZSEU w Żychlinie w gronie laureatów olimpiady
  • Dwie uczennice ZSEU w Żychlinie w gronie laureatów olimpiady

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gratulacje!
Dodano: 12.06.2019 19:30    Przez: ~bg
Dobra praca z uczniem. Brawo !!!
Dodano: 12.06.2019 21:16    Przez: ~obserw
Super dziewczyny!!!
Dodano: 13.06.2019 14:58    Przez: ~Fan
Czyli coś uczą w szkole
Dodano: 13.06.2019 14:59    Przez: ~Fan
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO