WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Malarze przyjechali na jubileuszowy plener. W czwartek wernisaż

Dodano: 12.06.2019 12:51
Źródło: LM.pl

Dziesięciu artystów bierze udział w jubileuszowym, dwudziestym już plenerze malarskim, który odbywa się w Ślesinie i Koninie.

Malarze pojawili się nad jeziorem Ślesińskim w miniony poniedziałek. Spędzą na ziemi konińskiej 10 dni. Na czwartek, 13 czerwca o godz. 18.00 zaplanowano uroczysty wernisaż, który odbędzie się w ratuszu. W jego trakcie artyści zaprezentują swoje dzieła i będą wspominać plenery z minionych 20 lat.

Artyści podczas czasu spędzonego w Ślesinie i Koninie będą mogli zwiedzić region i wyruszyć w rejs tramwajem wodnym z Przystani Gosławice.

fot. powiat.konin.pl

  • Malarze przyjechali na jubileuszowy plener. W czwartek wernisaż

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO