WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Malarze przyjechali na jubileuszowy plener. W czwartek wernisaż

Dodano: 12.06.2019 12:51
Źródło: LM.pl

Dziesięciu artystów bierze udział w jubileuszowym, dwudziestym już plenerze malarskim, który odbywa się w Ślesinie i Koninie.

Malarze pojawili się nad jeziorem Ślesińskim w miniony poniedziałek. Spędzą na ziemi konińskiej 10 dni. Na czwartek, 13 czerwca o godz. 18.00 zaplanowano uroczysty wernisaż, który odbędzie się w ratuszu. W jego trakcie artyści zaprezentują swoje dzieła i będą wspominać plenery z minionych 20 lat.

Artyści podczas czasu spędzonego w Ślesinie i Koninie będą mogli zwiedzić region i wyruszyć w rejs tramwajem wodnym z Przystani Gosławice.

fot. powiat.konin.pl

  • Malarze przyjechali na jubileuszowy plener. W czwartek wernisaż

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO