WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Strażacy ochotnicy z Chorznia i ze Starówki pomagają się schłodzić

Dodano: 12.06.2019 14:18

Upały nie odpuszczają i tak ma być, wg prognoz, przynajmniej do końca tygodnia.

Kilka godzin temu w okolicy szkół podstawowych nr 9 i 15 w Koninie strażacy-ochotnicy z Chorznia i ze Starówki, przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM w Koninie, ustawili dwie dodatkowe kurtyny wodne, które będą włączone od 10.00 do 19.00 na czas trwania upałów.

Ze względu na awarię rury doprowadzającej wodę do hydrantu przy ul. 11 Listopada chwilowo nie działa jedna z wystawionych wcześniej kurtyn. Usterkę usuwa PGKiM.  - Jutro wszystko powinno wrócić do normy - mówi Jacek Kruszyński, zastępca kierownika Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w urzędzie.

Przypomnijmy, kurtyny zostały wystawione przy ul. 11 Listopada, przed dawnymi domami towarowymi Centrum, przy szkołach podstawowych nr 9 i 15.

  • Strażacy ochotnicy z Chorznia i ze Starówki pomagają się schłodzić

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kurtyny wodne,   osp Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Szacun dla rolników.
Dodano: 12.06.2019 15:46    Przez: ~Szacun

KOMENTARZE

super pomysł
Dodano: 12.06.2019 14:50    Przez: ~..
Lipa max kiedyś kurtyny stały w centrum na chorzniu i koło basenu !!!!! Teraz jest mgiełka w centrum wstyd dla władz patrząc na ten upał i dbałość o mieszkańców kurtyny powinny być Józef wróć bym krzyknął... Po prostu wstyd
Dodano: 12.06.2019 14:55    Przez: ~Żenada
No to sobie kurtyny polały bo wody w Koninie nie ma szydera max ...
Dodano: 12.06.2019 17:11    Przez: ~Szydera
Czekamy na kurtyne wodną na chorzniu na Konwaliowej. Jaja sobie robicie?CZYŻBYM POMYLIŁA SIĘ GŁOSUJĄC NA NOWEGO PREZYDENTA.?TO CENTRUM CHORZNIU. NA CHOLERE KURTYNA KOLO SZKOŁY JAK TAM NIKT NIE CHODZI.MIĘDZY BLOKI PROSZĘ.
Dodano: 12.06.2019 17:16    Przez: ~Reeeeee
A o rolników nikt się nie martwi pracują cały czas na słońcu i nie narzekają .
Dodano: 12.06.2019 15:44    Przez: ~Leo
Szacun dla rolników.
Dodano: 12.06.2019 15:46    Przez: ~Szacun
Ta kurtyna koło centrum to od nowości nie czyszczona psika bo psika pozapychane wszystko. Szydera.
Dodano: 12.06.2019 16:56    Przez: ~Miś
Taka kurtyna to powinna mieć z 5 metrów szerokości. I przed każdym sezonem przegląd oczyszczone tak żeby wszystkie dysze ładnie rozpylały wodę. A nie takie jednoosobowe pozapychane i kapie bo kąpię. No ale nie można powiedzieć że nie ma nie? Chcieli dobrze.
Dodano: 12.06.2019 17:02    Przez: ~Miś
Akurat na zdjęciu z artykułu ładnie rozpyla wodę, nie wiem w czym problem? Dla mnie jest idealnie!
Dodano: 12.06.2019 22:58    Przez: ~tak dalej
11 listopada gdzie ???????????????przy dawnych domach centrum ??????????????? hihihi
Dodano: 12.06.2019 18:52    Przez: ~ziutek
niech lepiej uważają gdzie podpalają trawy i nieużytki
Dodano: 13.06.2019 07:34    Przez: ~sss
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Dodano: 13.06.2019 07:48    Przez: ~Art. 212. KK - Pozdrawiam
Brawo ochotnicy z Chorznia. Prośba jedna do Was. Szybciej jedźcie i mniej hałasujcie. Chyba z 40 km/h a hałasu jak przy stówie.
Dodano: 13.06.2019 08:29    Przez: ~znafca
Dziękuję że chociaż jeden poparł chłopa