WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Pływalnia "Rondo" od połowy lipca wydłuży godziny otwarcia

Dodano: 10.07.2019 09:30
Źródło: LM.pl

Od najbliższego poniedziałku basen „Rondo” wydłuży godziny pracy. Taką decyzję podjął prezydent Piotr Korytkowski.

Wakacje to okres przerw technologicznych na krytych pływalniach. W lipcu zamknięty jest basen przy ul. Szymanowskiego. Działa natomiast Obiekt Rekreacyjno-Sportowy „Rondo”. Od 1 lipca jest on otwarty od godz. 10.00 do 17.30.

- Mieliśmy sygnały od mieszkańców, że godziny pracy obiektu są niedostosowane do ich potrzeb. Wspólnie z nową szefową MOSiR-u i kierownikiem obiektu znaleźliśmy, moim zdaniem, dogodne rozwiązanie pozwalające na dłuższy czas pracy basenu – mówi prezydent Piotr Korytkowski.

Od 15 lipca do końca miesiąca pływalnia będzie działać od godz. 8.00 do 19.30. Natomiast kręgielnia od godz. 11.00 do 19.00. W sierpniu „Rondo” zostanie zamknięte, a z basenu przy ul. Szymanowskiego korzystać będzie można od godz. 8.00 do 19.30.

fot. MOSiR Konin

  • Konin. Pływalnia "Rondo" od połowy lipca wydłuży godziny otwarcia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Basen w Koninie jest za drogi . Może dla rodzin z kartą jest ok ale dla jednego rodzica z dzieckiem to spory wydatek. Godzina to przecież mało i takie wyjście kosztuje około 50 zł . Bardziej opłaca się jechać do Kalisza gdzie za cały dzień pobytu kosztuje 39 zł .
Dodano: 10.07.2019 12:36    Przez: An Sad

KOMENTARZE

Bardzo dobra decyzja.
Dodano: 10.07.2019 10:06    Przez: PS
Basen w Koninie jest za drogi . Może dla rodzin z kartą jest ok ale dla jednego rodzica z dzieckiem to spory wydatek. Godzina to przecież mało i takie wyjście kosztuje około 50 zł . Bardziej opłaca się jechać do Kalisza gdzie za cały dzień pobytu kosztuje 39 zł .
Dodano: 10.07.2019 12:36    Przez: An Sad
Bardzo dobra decyzja. Pozostaje pytanie kto wpadł na pomysł, żeby w ogóle skracać godziny otwarcia basenu, tym bardziej, że drugi basen na Szymanowskiego jest w przerwie konserwacyjnej. Może i lato i jeziora, ale pogoda aktualnie nie rozpieszcza. Po drugie i tak zaraz idzie do konserwacji, więc i pracujący tam ludzie zdąża pójść na urlopy letnie. Z taką polityką nie ma co się dziwić, że ludzi tam oprócz trenujących dzieci i młodzieży jest zbyt niewiele i w okresie pozaletnim.
Dodano: 11.07.2019 14:01    Przez: MB
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO