WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pijana koninianka zatrzymana na A2. Jechała do Warszawy

Dodano: 10.07.2019 14:47
Źródło: LM.pl

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 46-latka z Konina, którą na autostradzie zatrzymali policjanci z Dąbia w pow. kolskim.

Wczoraj po godz. 22.00 dyżurny kolskiej policji otrzymał sygnał o nietrzeźwej kierującej jadącej autostradą A2. Patrol z posterunku w Dąbiu zatrzymał osobowego nissana na MOP-ie Cichmiana. Mundurowi ustalili, że 46-latka jest w drodze do Warszawy. W trakcie jazdy zorientowała się, że zgubiła walizkę. Twierdziła, że zapomniała zamknąć pokrywę bagażnika. Na MOP wezwała pracowników utrzymania autostrady.

- Mężczyźni po krótkiej rozmowie zorientowali się, że kobieta najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem alkoholu – informuje Weronika Czyżewska z kolskiej policji.

Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 46-latce prawo jazdy. Kobiecie grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i pozbawienia wolności do 2 lat.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO