WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kazimierz Biskupi. Będzie można za darmo polecieć samolotem

Dodano: 11.07.2019 11:19
Źródło: LM.pl

Na drzwi otwarte zaprasza już w najbliższą niedzielę Aeroklub Koniński. Na odwiedzających czekają darmowy lot samolotem, prezentacja i pokazy sprzętu lotniczego, odsłonięty zostanie także mural.

Największą atrakcją niedzielnych drzwi otwartych będzie darmowy lot samolotem. Skorzysta z niego 24 szczęśliwców (mieszkańców gminy Kazimierz Biskupi), którzy zarejestrują się o godz. 16.00 do konkursu, a następnie zostaną wylosowani, by skorzystać z tej atrakcji. Wszyscy ci, którym szczęścia zabraknie, i tak znajdą coś dla siebie na lotnisku w Kazimierzu Biskupim.

O godz. 17.00 rozpocznie się uroczyste otwarcie finału projektu ,,A zmalujmy coś". Dzięki dofinansowaniu od Fundacji BGK wspólnie powstanie mural dotyczący historii lotnictwa. Oprócz tego na odwiedzających czekają prezentacje i pokazy sprzętu lotniczego, skoki spadochronowe na celność lądowania, atrakcje dla dzieci i stoiska gastronomiczne. Dla wszystkich zagra również zespół Forte. 

Drzwi otwarte rozpoczną się w niedzielę 14 lipca o godz. 16.00 na lotnisku Aeroklubu Konińskiego w Kazimierzu Biskupim.  • Kazimierz Biskupi. Będzie można za darmo polecieć samolotem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO