WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Brzeźno. Powstała kolejna siłownia zewnętrzna na terenie gminy

Dodano: 15.07.2019 12:15

W Brzeźnie, na terenie gminy Krzymów, oddano do użytku siłownię na powietrzu.

Urządzenia do ćwiczeń stanęły dzięki zabiegom Stowarzyszenia Platan z Brzeźna, które na ten cel otrzymało dofinansowanie. Podobne siłownie zewnętrzne są w Krzymowie i Paprotni, na terenie gminy. Jak informuje strona gminy Krzymów, w Brzeźnie poćwiczyć można na placu za Orlikiem, między boiskiem do piłki plażowej a boksami przy stadionie. Powstało tam sześć podwójnych stanowisk.

Stowarzyszenie Platan podpisało umowę z Lokalną Grupą Działania „Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia” na dofinansowanie siłowni. Wartość inwestycji wynosi 30.000 złotych. Dofinansowanie pokrywa zakup i montaż urządzeń do ćwiczeń na dworze. Wkładem członków Platana jest praca wolontaryjna przy utrzymaniu porządku i kontroli sprawności urządzeń.

Fot. Gmina Krzymów 

 

  • Brzeźno. Powstała kolejna siłownia zewnętrzna na terenie gminy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krzymów,   Brzeżno,   siłownia zewnętrzna,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO