WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Seans i warsztaty filmowe na koniec Festiwalu Transatlantyk

Dodano: 21.07.2019 16:55
Źródło: LM.pl

Pokaz filmu „Basia 2” oraz warsztaty filmowe zakończyły tegoroczną edycję Festiwalu Transatlantyk – Łódź w podróży.

Transatlantyk w tym roku odbywał się pod hasłem „Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny”. Koniński Dom Kultury wspólnie z miastem Konin oraz Centrum Kultury i Sztuki zaprosiły najpierw do Zagrody Borowo, gdzie można było spotkać się z aktorem – Michałem Koterskim oraz obejrzeć film „7 uczuć”.

Wczoraj wieczorem na bulwarze nadwarciańskim odbył się seans filmu „Tully”, a dzisiaj dzień poświęcony edukacji młodych widzów. Spotkanie dla dzieci rozpoczął pokaz filmu „Kacper i Emma szukają skarbu” w Kinie Centrum, a zakończył film „Basia 2” w Kinie Oskard. Po projekcjach maluchy wzięły udział w warsztatach filmowych, które poprowadzili animatorzy projektu „Dzieciaki w Centrum” z Konińskiego Domu Kultury.

slajd 1 z 19
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO