WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Strefa aktywności na Zatorzu. Umowa w ministerstwie podpisana

Dodano: 23.07.2019 10:24
Źródło: LM.pl

Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze” udało się pozyskać środki na stworzenie strefy aktywności. Dzisiaj podpisano w tej sprawie umowę w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie.

O pomyśle stworzenia otwartej strefy aktywności, prezes SM „Zatorze” mówił już pod koniec maja. Teraz kolejne zadanie ma szansę się ziścić, bo w Ministerstwie Sportu i Turystyki podpisana została umowa o dofinansowaniu.

- 50 tys. zł dla naszych mieszkańców! - cieszy się Maciej Ostrowski, prezes SM „Zatorze”. - Kolejne środki z zewnątrz, które w sumie przekroczyły kwotę pół miliona złotych w ciągu ostatnich 2 lat – dodaje.

Dzięki tym środkom na placu przy blokach ul. Karłowicza 2,3 powstanie nowy plac zabaw, siłownia zewnętrzna, stoły do gry w szachy i chińczyka oraz stół do tenisa stołowego. Inwestycja ma zostać zakończona jeszcze w tym roku.

fot. google maps

  • Strefa aktywności na Zatorzu. Umowa w ministerstwie podpisana

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO