WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Odblaski dla seniorki. Policjanci pomogli znaleźć rozwiązanie

Dodano: 29.07.2019 14:23

82-letnia mieszkanka Konina zadzwoniła do naczelnika Wydziału Prewencji z prośbą o elementy odblaskowe na kule, o których chodzi. Nie została bez pomocy.

W pierwszych dniach lipca, strasza kobieta zatelefonowała do naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Macieja Antasa z nietypową prośbą. Powiedziała, że dostała od policjantów elementy odblaskowe, które zaciskają się na ręce, czy nodze, ale jej problem polegał na tym, że ześlizgiwały się z kul, których na co dzień używa. Naczelnik rozwiązanie znalazł dość szybko.

W środę 24 lipca dzielnicowy pojawił się w domu starszej kobiety i dostarczył jej naklejki odblaskowe i kamizelkę. Pomógł oczywiście nakleić odblaski, aby były dobrze widoczne. Kobieta może już bez obaw poruszać się po zmroku i będzie widoczna dla kierowców.

Fot. KMP Konin

  • Konin. Odblaski dla seniorki. Policjanci pomogli znaleźć rozwiązanie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   odblaski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO