WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Spotkanie młodych i początkujących samorządowców w Koninie

Dodano: 30.07.2019 08:40

Młodzieżowa Rada Konina gościła jedną z najstarszych rad młodzieżowych w Wielkopolsce - Radę Miejską Młodych Gminy Krzywiń.

Pierwsze wybory do młodzieżowej rady w Krzywinie odbyły się 22 września 1997 roku, w wyniku których w skład Rady weszło 20 młodych ludzi w wieku 11-17 lat zamieszkałych na terenie gminy Krzywiń. Natomiast dla przypomnienia Konińska Młodzieżowa Rada Miasta pierwszą kadencja rozpoczęła w 2009 roku.

Wizyta bardzo pouczająca, umożliwiła wymianę doświadczeń, nawiązanie kontaktów oraz podpatrzenie dobrych praktyk dotyczących młodzieży i funkcjonowania Młodzieżowych Rad Miast. Młodzież z Krzywinia i Konina podzieliła się swoimi doświadczeniami i opowiadała o swoim zaangażowaniu w życie miasteczka, możliwościach jakie im daje Rada oraz formach współpracy z lokalnymi władzami. Zaprezentowało się również konińskie Stowarzyszenie M-Lab, przedstawiając swoje doświadczenia oraz formy współpracy z młodzieżą. 

Goście z Krzywinia zwiedzili konińską starówkę, Bulwar Nadwarciański, ale i inne ciekawe miejsca w Koninie i w powiecie konińskim.  • Spotkanie młodych i początkujących samorządowców w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Młodzieżowa Rada Konina,   młodzież Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO