WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Uczniowie ZSEU w Żychlinie wrócili z Hiszpanii. Uczyli się zawodu

Dodano: 7.08.2019 14:47
Źródło: LM.pl

Grupa 18 uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie wróciła z blisko miesięcznego stażu w Hiszpanii.

Młodzież z technikum żywienia, hotelarstwa i organizacji reklamy w lipcu wyjechała do Sewilli w ramach projektu Erasmus+. Uczniowie trafili do firmy euroMind, która zorganizowała cały pobyt i zapewniła swoim podopiecznym dobre miejsca dla odbywania stażów. Jak podkreśla Katarzyna Hryciuk z ZSEU w Żychlinie, dla młodych ludzi ważne było też przełamanie barier komunikacyjnych oraz udział w kursie języka hiszpańskiego.

Poza nabywaniem praktycznych umiejętności, uczniowie w trakcie czterotygodniowego pobytu wybrali się na wycieczkę do Malagi i Kordoby oraz do Portugalii. Uczestniczyli też w pokazie tańca flamenco i warsztatach krojenia słynnej szynki jamon iberico.

fot. ZSEU Żychlin

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO