WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szymański wraca na ring! W październiku walka w Częstochowie

Dodano: 12.08.2019 12:06
Źródło: LM.pl

Pomimo ogłoszenia końca kariery Patryk Szymański wraca na ring. 26-letni pięściarz z Konina w październiku pokaże się na gali MB Promotions w Częstochowie.

Na początku kwietnia Patryk Szymański mierzył się z Robertem Talarkiem. Jeszcze przed walką koninianin zadeklarował, że w przypadku porażki zakończy swoją karierę. Pojedynek miał niesamowity przebieg, obaj pięściarze na deskach leżeli łącznie dziesięć razy. Ostatecznie walkę przegrał Szymański w piątej rundzie. Była to jego druga zawodowa porażka i jak zadeklarował sam pięściarz zaraz po walce - ostatnia. Szymański ogłosił bowiem zakończenie kariery.

Decyzję zmienił trzy dni temu. Jak poinformowała grupa promotorska MB Promotions, koniński pięściarz wystąpi 4 października na gali w Częstochowie. ,,Młody pięściarz postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę w zawodowym boksie" - informuje na swoim oficjalnym profilu MB Promotions. Sam zawodnik nie skomentował swojej decyzji, na profilu FB napisał jedynie: ,,Wracamy".

Znany jest już rywal Szymańskiego. Będzie nim 30-letni Mołdawianin Denis Krieger. Pięściarz mieszkający obecnie w Niemczech swój zawodowy debiut zanotował w 2008 roku, pokonując przez techniczny nokaut Łotysza Denissa Aleksejevsa. Od tego czasu stoczył łącznie 24 walki, wygrywając czternaście (dziewięć przez nokaut), przegrywając osiem i remisując dwie.

Po raz ostatni zwyciężył w styczniu 2018 roku, pokonując przez TKO Niemca Roberta Maessa. Od tego czasu zanotował trzy porażki. Ostatni pojedynek stoczył w styczniu tego roku, przegrywając decyzją sędziów z Niemcem Ahmadem Ali.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

rośnie nam Koniński Szpilka...młody za robotę się weź i nie rób siary
Dodano: 12.08.2019 14:16    Przez: ~😎

KOMENTARZE

rośnie nam Koniński Szpilka...młody za robotę się weź i nie rób siary
Dodano: 12.08.2019 14:16    Przez: ~😎
Powroty bywają trudne ale życzę powodzenia, sukcesy towarzyszą odważnym i wytrwałym.
Dodano: 12.08.2019 14:26    Przez: jea
Kolejny który kończy karierę i wraca bo kaski brak 🤣
Dodano: 13.08.2019 14:56    Przez: ~Lipa
No i bardzo dobrze. Nie robi z siebie modnisia i celebryty jak niektórzy niby pięściarze. Ciężko pracuje i ja mu kibicuję od zawsze. Super że wraca. Dajcie mu szansę a zobaczymy czy przeszkody pokonane i czy będziemy mieli komu kibicować.
Dodano: 13.08.2019 20:00    Przez: Maniulek
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO