WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Porozumienie podpisane. OSP Grąblin będzie w systemie KSRG

Dodano: 12.08.2019 18:29
Źródło: LM.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Grąblinie, gm. Kramsk rozpoczęła proces włączenia w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Kilka dni temu w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie podpisano porozumienie, które daje zielone światło grąblińskiej Osp na wejście do KSRG. Jego sygnatariuszami są: komendant PSP w Koninie – bryg. Janusz Dębowski, wójt gminy Kramsk – Andrzej Nowak oraz prezes OSP w Grąblinie – Marek Lidźbiński. Jednostka będzie kolejną z gminy Kramsk, która wejdzie do Krajowego Systemu i wzmocni zabezpieczenie operacyjne powiatu konińskiego.

Niedawno również w siedzibie konińskiej straży pożarnej komendant bryg. Janusz Dębowski podpisał przedłużenie porozumienia umożliwiającego jednostce OSP w Liścu Wielkim, gm. Stare Miasto pozostanie w strukturach KSRG na kolejnych 5 lat.

fot. KM PSP Konin

  • Porozumienie podpisane. OSP Grąblin będzie w systemie KSRG

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO