WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Głosowanie KBO. Trwają zapisy dla niezameldowanych w Koninie

Dodano: 17.08.2019 11:16
Źródło: LM.pl

Do 22 sierpnia trwa rejestracja osób niezameldowanych w Koninie, które chciałyby zagłosować na wybrane projekty tegorocznej edycji KBO.

Głosowanie w Konińskim Budżecie Obywatelskim ruszy 1 września. Swoje wsparcie projektom mogą w tym roku wyrazić osoby, które nie są zameldowane w mieście. Żeby móc oddać głos, muszą być zgłosić taką chęć poprzez wypełnienie właściwego formularza. Jest on dostępny pod adresem: bip.konin.eu/kbo_glosowanie/dopisywanie_do_listy_glosujacych.php.

Przypominamy, że w tej edycji można wyberać trzy projekty duże i trzy projekty małe. Głosowanie internetowe potrwa do 8 września.

  • Głosowanie KBO. Trwają zapisy dla niezameldowanych w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

a po co mają głosować ludzie z poza Konina . o co tu chodzi ? nie trudno to rozszyfrować . ma wygrc taki projekt który będzie wykonany przez kolesia kolesi . co wy robicie z tego Konina jakieś nieudolne miasto które nie może samodzielnie głosiwac WSTYD. !!!!!!
Dodano: 17.08.2019 17:27    Przez: ~Ola
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO