WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Brdów. Zderzenia samochodu osobowego z motorowerem

Dodano: 22.08.2019 11:48

Po północy, 21 sierpnia, straż pożarna w Kole przyjęła zgłoszenie o wypadku drogowym w Brdowie, gm. Babiak

Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Brdowa. Po przybyciu na miejsce ustalono, że motorowerem podróżowała tylko jedna osoba, natomiast samochodem osobowym trzy osoby. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący motorowerem, któremu pierwszej pomocy udzielili strażacy, następnie przekazali poszkodowanego przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Osoby podróżujące samochodem nie odniosły żadnych obrażeń.

Działania ratownicze przez 1 godzinę i 40 minut prowadziło 12 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Fot. KP PSP Koło

  • Brdów. Zderzenia samochodu osobowego z motorowerem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Koło,   wypadek Brdów,   motorower,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO