WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wieruszew. Będą zbierać pieniądze na leczenie małego Fabiana

Dodano: 23.08.2019 12:45
Źródło: LM.pl

Już w najbliższą sobotę w Wieruszewie zbierane będą pieniądze na leczenie Fabiana Naworskiego. Wioska z Przytupem organizuje specjalny festyn charytatywny.

Sześcioletni Fabian od urodzenia ma przewlekłą chorobę nerek na podłożu uropatii. Chłopiec potrzebuje przeszczepu nerki, na dodatek czeka go najprawdopodobniej urostomia. Rodzina potrzebuje środków na lekarstwa, środki higieny i częste wizyty lekarskie. I właśnie na ten cel zbierane będą pieniądze podczas festynu charytatywnego ,,Gramy dla Fabiana".

Akcję organizuje stowarzyszenie Wioska z Przytupem. Podczas festynu odbędzie się kiermasz gadżetów, a dla uczestników zagrają zespoły Formind, Kapela Podwórkowa z Kopyta i Progres. Organizację zabawy wspomogły już: Biblioteka Publiczna w Golinie, Komisariat Policji w Golinie, koło wędkarskie nr 46 w Kazimierzu Biskupim, Copacabana Konin, Sky Camp, Konińskie Centrum Ju-Jitsu, Samuraj Konin, Bushido Żychlin, Aeroklub Koniński, motocykliści oraz firmy prywatne.

Wesprzeć zbiórkę pieniędzy można jednak już teraz. Wystarczy wpłacić środki na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382 z dopiskiem ,,Dla Fabiana Naworskiego".

Festyn charytatywny odbędzie się zaś 24 sierpnia w Wieruszewie (gm. Kazimierz Biskupi).  • Wieruszew. Będą zbierać pieniądze na leczenie małego Fabiana

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO