WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Artystyczny festyn rodzinny w parku miejskim na koniec wakacji

Dodano: 27.08.2019 07:58

Szalona loteria fantowa, rapujący duet taty i córki, wspinaczka, jazda na rolkach, fotobudka, przejażdżka na kucyku, sterowanie robotami, własnoręczne robienie łapaczy snów, malowanie na płótnie i wiele innych atrakcji.

To wszystko czekało na tych, którzy postanowili wspólnie z Fundacją Konin Dzieciom świętować drugie urodziny w parku miejskim w starej części miasta. W tym roku minęły one pod hasłem Artystyczny Festyn Rodzinny Konin Dzieciom.

- Konin Dzieciom to moje trzecie dziecko i wielka pasja. Zwyczajnie lubię swoją pracę. Festyn jest zwieńczeniem naszej rocznej pracy i chciałyśmy świętować tak jak na co dzień pracujemy – w towarzystwie rodziny, przyjaciół i wielu życzliwych nam ludzi. Ilość rodzin i ich zadowolenie na twarzy utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że nasza praca ma sens – mówi Ania Szwacińska, założycielka portalu i Fundacji Konin Dzieciom. – Przez ten rok nauczyłyśmy się pewnych rzeczy, jesteśmy bogatsze o kilka błędów i nowe doświadczenia. Po kolei spełniamy nasze marzenia. Kolejnym jest posiadanie własnej przestrzeni, w którym mieszkańcy znaleźliby azyl, poczuliby wsparcie innych rodziców czy specjalistów, poczuli się jak u siebie, jak w rodzinie – dodaje Kamila Lorek, właścicielka portalu i założycielka Fundacji Konin Dzieciom.

Impreza była okazją do twórczej zabawy i kreatywnych warsztatów, na którą przybyły tłumy mieszkańców Konina i okolic. Artystyczny Festyn Rodzinny Konin Dzieciom objął honorowym patronatem prezydent Konina.

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin Dzieciom,   festyn,   park Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO