WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Igor Jakubowski poprowadził pierwszy trening Zagłębia Konin

Dodano: 2.09.2019 19:33
Źródło: LM.pl

Nowa edycja Big Brothera, a może Fame MMA? Igor Jakubowski ma różne plany na przyszłość. W poniedziałek poprowadził trening dla Zagłębia Konin.

Po dotarciu do finału reality show Big Brother konińskiego olimpijczyka Igora Jakubowskiego pochłonęło życie celebryty. W poniedziałek mógł jednak przypomnieć sobie stare, sportowe czasy. Poprowadził bowiem pierwszy trening po wakacyjnej przerwie dla Zagłębia Konin. - Rozmawiałem z trenerem Andrzejem Goińskim i zapytał mnie, czy mogę przyjechać na pierwszy trening. Dla mnie nie ma problemu - całe życie tu spędziłem na tej sali, zawsze fajnie mi się wraca, szczególnie dla trenera Andrzeja, który już w życiu zrobił dla mnie dużo - mówił Igor Jakubowski.

- Pięściarstwo to sport, który u nas w klubie prowadzony jest ogólnorozwojowo. To nie tylko stricte boks, ale również inne ćwiczenia, koordynacja, to, czego brakuje dzisiejszym dzieciakom. Wiadomo, 80 procent, które są dziś na tym treningu nie wytrwa dwóch, trzech lat, ale niech zostaną dwie, trzy osoby, które są tu dzisiaj i to już będzie dużo. Miejmy nadzieję, że ktoś w końcu po mnie pojedzie z Konina na Igrzyska Olimpijskie - śmieje się koniński pięściarz.

On sam jak na razie walczy jeszcze o powrót do sportu. Obecnie jest pod opieką kolejnego lekarza i szuka specjalisty, który pomoże mu uporać się z kontuzją ręki. - Będę mieć spotkanie z kolejnym lekarzem, jeden wcześniej już odpuścił. Pani doktor Magdalena Stolarczyk bardzo dużo mi pomaga, od rehabilitacji przez załatwianie swoich kolegów lekarzy. Działam dalej - deklaruje koniński pięściarz.

Oprócz tego cieszy się z popularności, którą dał mu Big Brother. - Jutro prawdopodobnie jestem u Andrzeja Kostyry z Super Expressu na wywiadzie, potem śniadanie prasowe w firmie Nico, po południu idę na pokaz mody Flash Fashion. Od godz. 10.30 rano do godz. 22.00 poza domem. Ale ja lubię, jak coś się dzieje - opowiada o swoim życiu celebryty.

Niewykluczone, że już za kilka tygodni Jakubowskiego znów będzie można zobaczyć na ekranie. Dostał bowiem propozycję współprowadzenia programu Big Brother Nocą, w którym komentować będzie wydarzenia nowej edycji reality show. Ma również propozycję występów w Fame MMA (walkach MMA z udziałem celebrytów, youtuberów, czy raperów) oraz w turnieju pięściarskim wagi cruiser. - Gdyby nie to, że mam rozwaloną rękę to mam mnóstwo propozycji walk, ale jak wiadomo zdrowie od dłuższego czasu już na to nie pozwala - mówi Igor Jakubowski.

 slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Zagłębie Konin,   Igor Jakubowski,   trening,   Big Brother

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

teraz to juz tylko z nejmanem
Dodano: 3.09.2019 07:45    Przez: ~klbic
Igor a jakbyś zawalczył ze szpilkom ?
Dodano: 2.09.2019 21:47    Przez: bohun

KOMENTARZE

Igor a jakbyś zawalczył ze szpilkom ?
Dodano: 02.09.2019 21:47    Przez: bohun
teraz to juz tylko z nejmanem
Dodano: 03.09.2019 07:45    Przez: ~klbic
:D
Dodano: 04.09.2019 08:37    Przez: ~Ja go widzę z bonusem bgc
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO