WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koncerty w przestrzeni miejskiej dla mieszkanców Konina

Materiał promocyjny

Dodano: 4.09.2019 09:05

Orkiestra Dęta PAK KWB Konin stanęła do rywalizacji o dofinansowanie w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.

Kapelmistrz Mirosław Pacześny i muzycy zespołu planują zorganizowanie koncertów z udziałem znanych artystów, występy odbędą się przede wszystkim w plenerze, aby mogło ich posłuchać jak najwięcej mieszkańców miasta (pierwszy koncert z tego cyklu odbył się w czerwcu na konińskich bulwarach). Członkowie orkiestry mają także pomysły na to, by wciągnąć dzieci i młodzież do ruchu muzycznego.

W tym roku do KBO zgłoszono aż 140 pomysłów, 89 wniosków małych i 29 dużych, konkurencja jest więc spora. Zatem każdy głos będzie istotny  – muzycy bardzo liczą na poparcie pracowników ZE PAK. Na karcie do głosowania wniosek orkiestry znajduje się w kategorii projektów dużych pod nr 11. 

Kto może głosować? Każdy, w tym roku nie ma ograniczeń wiekowych. Jak głosować? Można oddać głos na 3 wnioski duże i 3 wnioski małe, co zostanie wyraźnie zaznaczone na karcie do głosowania. Są dwa sposoby oddania głosu. Pierwszy to głosowanie elektroniczne, które rozpocznie się 1 września i potrwa do 8 września, do zakończenia głosowania w lokalach wyborczych (szczegóły na stronie www.kbo.konin.pl). Osobiście będzie można oddać głos 8 września, w drugą niedzielę miesiąca, lokale wyborcze będą czynne od 9:00 do 18:00. Trzeba okazać dowód tożsamości. Oto lista punktów wyborczych:

Nr 1   Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 Maja 1 i 3
Nr 2   Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13
Nr 3   Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Fikusowa 8
Nr 4   Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Łężyńska 9
Nr 5   Przedszkole Nr 31 „Pod Tęczą”, ul. Różyckiego 3.

Oddajmy głos na naszą orkiestrę!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:orkiestra pak kwb konin,   muzyka,   kbo,   koncert
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO