WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński Budżet Obywatelski. Ostatnia szansa na oddanie głosu

Dodano: 8.09.2019 12:55
Źródło: LM.pl

Ostatni dzień głosowania elektronicznego na projekty Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzisiaj można też oddać głos w lokalach wyborczych.

W tegorocznej edycji KBO oddanych pod głosowanie zostało 118 wniosków, z czego 89 to wnioski małe i 29 – wnioski duże. Od 1 września do dzisiaj, do godz. 18.00 można było oddać głos poprzez platformę internetową. Niedziela, 8 września to ostatni dzień na decyzję. Od godz. 9.00 do 18.00 otwarte są lokale, w których głosowanie odbywa się w sposób tradycyjny.

Lokale uruchomione zostały w Centrum Organizacji Pozarządowych, Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Dworcowej, Szkole Podstawowej nr 9, Szkole Podstawowej nr 11 i Przedszkolu nr 31.

  • Koniński Budżet Obywatelski. Ostatnia szansa na oddanie głosu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO