WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pejzaże wyobraźni, czyli plener malarski w radolińskim parku

Dodano: 8.09.2019 13:29
Źródło: LM.pl

Dwadzieścia osób w różnym wieku wzięło udział w Plenerze Malarskim „Pejzaże Wyobraźni” w Radolinie, gm. Golina.

Projekt pod nazwą „Słowo, obraz, gitarowy riff – to kultury rytm” obejmuje trzydniowy plener malarski, koncert i wystawy prac jakie powstaną podczas plenerów. Będą one prezentowane w parku w Radolinie, Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Radolinie, Szkole Podstawowej im. M. Curie-Skłodowskiej w Przyjmie, Szkole Podstawowej im. J. Słowackiego w Golinie i Szkole Podstawowej im. S. Wyspiańskiego w Kawnicach.

Pierwsze plenery odbyły się wczoraj i dzisiaj. Sobotni, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne został zorganizowany w świetlicy wiejskiej w Radolinie. Uczestnicy poznali podstawowe techniki malowania farbami akrylowymi. Dzisiejsze zajęcia odbyły się w radolińskim parku. Poprowadziła je Zofia Wawrzyniak – artysta plastyk. Kolejny plener odbędzie się 14 września, a wernisaż wystawy poplenerowej zaplanowano na 6 października. Wtedy też o godz. 17.00 w parku zagra Grzegorz Paczkowski.

Zadanie realizowane jest przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina” wspólnie z Domem Kultury w Golinie i odbywa się w ramach inicjatywy oddolnej programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

slajd 1 z 17
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO