WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Boks. Dwa liczenia i porażka. Goiński odpada z mistrzostw świata

Dodano: 10.09.2019 14:10
Źródło: LM.pl

W pierwszej rundzie mistrzostw świata swój pojedynek przegrał pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński. Po dwóch liczeniach uległ na punkty Hindusowi Brijeszowi Jadawowi.

Wtorkowy pojedynek w kat. 81 kg rozpoczął się dla koninianina nieźle. Goiński był bardziej aktywny, męczył rywala ciosami z prawej. Hindus ograniczał się do kontrataków, inicjatywę przejął dopiero w końcówce rundy, trafiając dobrze Goińskiego lewym sierpowym.

Od drugiej rundy na ringu dominował już Jadaw. Pojedynek stał się bardziej otwarty, obaj pięściarze wymieniali ciosy, ale to zawodnik z Indii wyprowadzał je celniejsze. W drugiej minucie trafił Goińskiego dwa razy lewym, a sędzia podjął decyzję o liczeniu pięściarza Zagłębia. Koninianin miał rozciętą skórę na głowie, ale bez problemów kontynuował pojedynek.

Podobnie wyglądała trzecia runda. Obaj zawodnicy byli już mocno zmęczeni po wysokim tempie drugiej rundy, ale lepiej wyglądał jednak Hindus. Wygraną przypieczętował w samej końcówce - po kolejnym ciosie lewą ręką Goiński znowu był liczony, co oznaczało już, że walka jednak rozstrzygnięta.

Koninianin przegrał jednogłośną decyzją sędziów, odpadając w pierwszej rundzie mistrzostw świata w Rosji. 

fot. screen z transmisji Rosyjskiej Federacji Boksu

  • Boks. Dwa liczenia i porażka. Goiński odpada z mistrzostw świata

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO