WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

6 potwierdzonych przypadków w Koninie i powiecie konińskim (stan na 8.04.)

Konin. Piknik i integracja. To było trzecie śniadanie na trawie w I LO

Dodano: 11.09.2019 12:34
Źródło: LM.pl

Śniadanie przygotowane w hiszpańskim klimacie skradło serca jury trzeciego już Śniadania Integracyjnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Koninie.

Przy pięknej pogodzie, młodzież I Liceum Ogólnokształcącego wspólnie z gośćmi z Niemiec zorganizowała na boisku szkolnym piknik. Były rogale z czekoladą, sałatki, babeczki i owoce. Wszystko podane w oryginalny sposób. Miało być ekologicznie, kreatywnie oraz smacznie.

- Cieszcie się chwilą. Zaprezentujcie swoje kosze i koce piknikowe – mówiła Lilia Bąkowska – Rybak, wicedyrektor I LO w Koninie.

Wszystko oceniała komisja, w skład której weszła dyrektor Elżbieta Świder, przedstawiciel grupy młodzieży z niemieckiego Celle oraz jeden z uczniów klasy organizującej śniadanie. Po naradzie, pierwsze miejsce przyznano klasie 1 BS, która przygotowała piknik w stylu hiszpańskim. Drugie miejsce zajęła klasa 2 B2, a trzecie – 3 F. Śniadanie Integracyjne odbyło się w ramach projektu "Klasa rządzi". 

slajd 1 z 33
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO