WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Największe wydarzenie gospodarcze tej jesieni 23 września

Materiał promocyjny

Dodano: 12.09.2019 14:59

Wielkopolski Kongres Gospodarczy, który odbędzie się 23 września w Koninie, skierowany jest do przedsiębiorców z całego regionu, podejmuje bowiem aktualne tematy związane z rozwojem gospodarczym.

To największe, jak zapowiadają organizatorzy, wydarzenie gospodarcze tej jesieni    w Wielkopolsce. Gorąco zachęcają do udziału w dyskusji o perspektywach i możliwościach rozwoju. Pierwszy dzień kongresu, 23 września 2019, odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Przygotowaniem kongresu zajmuje się Konińska Izba Gospodarcza oraz Turecka Izba Gospodarcza. Drugi dzień kongresu 25 września w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. W założeniu organizatorów, tegoroczny kongres może stać się mocnym głosem w publicznej debacie o perspektywach i szansach wschodniej części Wielkopolski. 

II Wielkopolski Kongres Gospodarczy już 23.09.2019 r. w auli PWSZ w Koninie, przy ul. Przyjaźni 1, o godz.10.00. W programie: transformacja regionu - korzyści dla biznesu, procesy migracyjne a rynek pracy, sukcesja w biznesie. Dodatkowo zaplanowano trzy warsztaty tematyczne poświęcone kształceniu dualnemu, spółdzielczości socjalnej oraz rekultywacji terenów pokopalnianych i OZE.Wszystko z udziałem fachowców, doświadczonych specjalistów i panelistów. Udział bezpłatny. 

Rejestracja ruszyła na www.wielkopolskikongres.pl

Organizatorzy: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolska Rada 30, Konińska Izba Gospodarcza, Miasto Konin, Powiat Koniński, Turecka Izba Gospodarcza, Miasto Turek, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gospodarka,   biznes,   wielkopolski kongres gospodarczy
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO