WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Radolina. Ostatni plener malarski w parku. W październiku koncert

Dodano: 15.09.2019 10:47
Źródło: LM.pl

Zakończył się plener malarski „Pejzaże wyobraźni” w Radolinie, gm. Golina. Teraz członkowie miejscowego stowarzyszenia zapraszają na koncert, który już w październiku.

Wczoraj w radolińskim parku spotkało się 20 osób w różnym wieku, które malowały „Pejzaże wyobraźni”. Był to trzeci i ostatni plener zorganizowany w ramach inicjatywy „Słowo, obraz, gitarowy riff – oto kulturowy rytm”, realizowany wspólnie przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina” i Dom Kultury w Golinie.

- Dzięki zajęciom wszyscy  mogli się choć na chwilę przenieść w inny świat, z dala od problemów codzienności. Stali  się  także bardziej wrażliwi na sztukę – informuje Karolina Kasprzak ze stowarzyszenia.

Dzieła artystów będą prezentowane pod hasłem: „ Nie chowaj talentu w szafie, pochwal się!”, a zobaczyć je będzie można w Domu Kultury w Golinie oraz szkołach podstawowych na terenie gminy. Wystawa będzie również dostępna w świetlicy wiejskiej w Radolinie, podczas koncertu Grzegorza Paczkowskiego. Muzyk zagra tam 6 października o godz. 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO