WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Festyn na pożegnanie lata. Przedszkolaki przywitały jesień

Dodano: 26.09.2019 10:44
Źródło: LM.pl

Festyn na pożegnanie lata odbył się w Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie. Motywem przewodnim był ziemniak.

„Lato, lato Cię żegnamy, a do nas piękną jesień zapraszamy” - pod takim hasłem bawiły się przedszkolaki wspólnie ze swoimi rodzicami. Podczas festynu wykazać się można było zręcznością i sprawnością w ziemniaczanych konkursach. Tradycyjnie odbył się mecz piłki nożne tatusiów, który zakończył się wynikiem 1:0.

- Wszyscy wspaniale się bawili, dzieci chętnie korzystały z kącików: plastycznego, malowania buziek , kolorowych tatuaży, loterii fantowej oraz mega baniek mydlanych – informuje Marzena Mitulska z Przedszkola nr 7 w Koninie.

Powodzeniem cieszyła się kawiarenka ze słodkimi racuchami. Serwowano również żurek, ziemniaki z sosem tzatziki i przygotowaną przez dzieci, sałatkę ziemniaczaną.

fot. Przedszkole nr 7 Konin

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO