WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nasze Sprawy. Różne poglądy, kulturalna debata kandydatów

Dodano: 1.10.2019 23:38
Źródło: LM.pl

O sprawiedliwej transformacji, insfrastrukturze drogowej, wykluczeniu transportowym, praworządności oraz podejściu władzy centralnej do samorządów, rozmawialiśmy w specjalnym wydaniu programu „Nasze Sprawy” z kandydatami ubiegającymi się o miejsce w Sejmie i Senacie.

W pierwszej części programu o planach i możliwościach senatora, mówił tylko jeden z dwóch kandydatów (Margareta Budner nie przyjęła naszego zaproszenia). Maciej Sytek, startujący z listy Koalicji Obywatelskiej mówił przede wszystkim o sprawiedliwej transformacji, o tym co już w związku z tym się dzieje i co będzie się działo. Druga część to debata z kandydatami do Sejmu, zajmującymi dalsze miejsca na listach. Naszymi gośćmi byli: Kacper Parol – Lewica, Andrzej Szurgot – Koalicja Obywatelska, Władysław Kocaj – Polskie Stronnictwo Ludowe, Eugeniusz Maciejewski – Akcja Zawiedzionych Emerytów i Rencistów oraz Maciej Jóźwiak – Konfederacja.

Za tydzień, we wtorek 8 października o godz. 19.00 w Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się debata otwarta z kandydatami z pierwszych miejsc list komitetów wyborczych. Zapraszamy!

  • Nasze Sprawy. Różne poglądy, kulturalna debata kandydatów

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar zajęci są tym , co im się należy...
Dodano: 2.10.2019 09:25    Przez: zx
POPKOWSKI ROBERT w debacie z kandydatami do Sejmu o prawiedliwej transformacji wytłumaczył by, że najpierw trzeba sprawiedliwie transformować nasze wynagrodzenia, abyśmy dogonili europejskie zarobki.
Dodano: 2.10.2019 08:45    Przez: Lajt

KOMENTARZE

POPKOWSKI ROBERT w debacie z kandydatami do Sejmu o prawiedliwej transformacji wytłumaczył by, że najpierw trzeba sprawiedliwie transformować nasze wynagrodzenia, abyśmy dogonili europejskie zarobki.
Dodano: 02.10.2019 08:45    Przez: Lajt
Dlaczego nie ma kandydatów z PIS-u?
Dodano: 02.10.2019 09:11    Przez: Norman
avatar zajęci są tym , co im się należy...
Dodano: 02.10.2019 09:25    Przez: zx
Rozmawiają tylko z tymi, przez których mamy takie marne zarobki.
Dodano: 02.10.2019 09:11    Przez: Davies
Lm Konin nie powinniście przedstawiać plakatów wyborczych żadnej partii . Debaty jak najbardziej ale jako portal wszystkich mieszkańców Konina powinniście być bezstronni. Nie chcę oglądać pani Itman po otworzeniu strony.
Dodano: 04.10.2019 09:32    Przez: An Sad
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO